Dřevostavitelé radí!

Potřebujete poradit v oblasti dřevostaveb, ohledně skladby konstrukcí, vytápění domu nebo si prostě jen chcete poslechnout jiný názor? Odborníci z našeho portálu jsou Vám k dispozici.

Poradna Dřevostavitele je nezávislá a naši odborníci budou pracovat pro Vás, nikoli pro provize výrobců materiálů nebo dodavatelů dřevostaveb.

Poradenství v oblasti dřevostaveb nabízíme za 550 Kč/hod nebo od 150 Kč za dotaz vč. DPH. Pište na poradna@drevostavitel.cz nebo vyplňte následující formulář.


Vaše jméno:


Váš e-mail *:


Váš telefon:


Znění dotazu *:


Kontrolní kód:
(pozn. jako kontrolní kód, prosím, napište název tohoto portálu)Jak poradna funguje?

Jakmile nás kontaktujete pomocí výše uvedeného formuláře nebo emailu, ve kterém ve zkratce vylíčíte svůj dotaz, ozve se Vám jeden z našich odborníků, kterému je daný problém nejblíže.

Poté je možné si sjednat schůzku třeba přímo u vás na stavbě nebo naopak na nějakém klidném místě (pokud ještě nestavíte a sháníte informace předem). V případě, že se dotaz obejde bez osobní schůzky, je možné využít poradny na dálku přes e-mail, Skype nebo po telefonu. Podle náročnosti dotazu vám pošleme přesnou cenu za jeho vypracování. Odpověď na váš dotaz obdržíte do tří pracovních dní po uhrazení částky.

.