HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Erotické pomůcky ze dřeva? Proč ne! Prohlédněte si unikátní dřevěné vibrátory z české dílny.

Každý dřevostavitel ví, že dřevo je velice všestranný materiál a jeho využití snad nemá hranic. To znovu potvrdil tým nadšenců, kteří se rozhodli dřevo využít na výrobu velice netradičních produktů – erotických pomůcek. Dřevěná dilda a vibrátory z jejich dílny vynikají nejen svým materiálem, ale i originálními jmény: Stydlín, Rejpal nebo Mirek Dušín. Vyberte si podle svého gusta!


Unikátní dřevěné vibrátory z české dílny
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »

Příběh tří kamarádů

Neotřelý a originální nápad se zrodil v hlavách tří kamarádů už na střední škole, kdy dřevěné robertky vyráběli svým spolužačkám jako žertovný dárek. Po čase se z vtipné myšlenky vyklubal podnikatelský plán, protože autoři byli nespokojeni s nabídkou současného trhu s erotickými pomůckami, a rozhodli se to změnit.

A tak vznikla značka wood.u. Jejím cílem je vyrábět vkusné erotické pomůcky, za které se nebudou muset ženy stydět. A to se autorům jistě povedlo!

Originální, vkusný a jedinečný výrobek

Každý dřevěný vibrátor či dildo z této dílny je ručně opracovaný originál vyrobený z českého dřeva se známým původem. Dokonce se dozvíte, kde váš kousek po celá desetiletí rostl.

Třísek se bát nemusíte

Povrchová úprava je prováděna ručním broušením, lakováním a leštěním. Lak je nanášen v několika vrstvách a splňuje veškeré přísné normy. Produkt je zdraví nezávadný, naopak prospěšný! A autoři se zaručují, že žádné třísky nehrozí.

První úspěchy

První sérii dřevěných erotických pomůcek tvořila dřevěná dilda, která získala i ocenění v podobě druhého místa na Prague Design Weekuv kategorii Nejlepší produkt.

Pro lenivé ženy i elektrické provedení se samopohonem

Ženy jsou podle autorů však lenošné a přejí si u svých erotických pomůcek elektrický pohon. Proto se nebojácný tým pustil do nelehkého úkolu vyrobit dřevěný vibrátor. A zadařilo se!

Po dlouhém vývoji je na světě finální série prototypů s napájením přes mikro USB konektor. Dřevo bylo probuzeno k životu.

Teď tyto vibrátory čekají na certifikaci a testování, uvedení elektrického výrobku na trh není totiž jednoduchý proces. Proto pokud se vám produkt a nápad inovativního mladého týmu líbí a chtěli byste jej podpořit, neváhejte.

Hlavní výhody dřevěných erotických pomůcek:

- každý kus je originál

- ručně vyráběný produkt

- vyrobeno s láskou

- vyrobeno z lokálního českého dřeva

- zdravotně nezávadné

- jejich jména vás pobaví a rozveselí

- přírodní materiál, přirozené potěšení

Mějte pěkné jaro, dřevostavitelé a dřevostavitelky!

Autor:

Vydáno dne:


Photocredit: wood.u

1 0

Hodnocení: 5/5 (33 hodnocení)

Podělte se s námi o Váš názor:

Související články:

Zvažte prosím deaktivaci AdBlocku pro tento web.

Přístup k obsahu tohoto portálu je zdarma. Naším zdrojem příjmu je totiž bannerová reklama.

Používáním systému AdBlock nás připravujete o finanční zdroje, bez kterých nebudeme schopni portál nadále provozovat.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonu ruky na červené značce a zvolte 'Nespouštět na stránkách na této doméně'. Děkujeme!

PŘEČETL JSEM A CHCI PŘEJÍT NA PORTÁL
36