HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Bylo rozhodnuto. Stavební veletrh proběhne za jakýchkoli opatření

I přes zpřísňující se opatření proběhne v zimě stavební veletrh s tisícovkami návštěvníků. Veletrh přivítá všechny zájemce o stavbu, bydlení, rekonstrukci a vytápění. Při vstupu se nebudou kontrolovat roušky, testy ani očkování. Proběhne totiž online.


Stavební veletrh Veleton už potřetí online
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: Veleton

Žijeme v době onlinové

Mnoho lidí se přizpůsobilo dnešní době a vybírá řešení pro svůj dům či rekonstrukci online. Tento trend následuju a spoluvytváří i stavební online veletrh, na kterém se mohou zájemci o stavbu a bydlení potkat živě a na jednom místě s odborníky, diskutovat o svých potřebách a získat odpovědi s konkrétními řešeními. 

Fotogalerie:

ⓘ Foto: Veleton, Jan Planička, Shutterstock, Veleton.cz

Jak funguje veletrh v online světě?

Návštěvníci jsou veletrhem provedeni díky funkcím unikátní digitální platformy. Pro jejich pohodlí, snadnou orientaci a získání informací je připravena řada „vychytávek“. Veletrh si s klidem a komfortem užije i starší generace zájemců.

Online veletrh Veleton má velice atraktivní formát. Součástí jsou:

  • virtuální stánky firem z různých segmentů stavebnictví, 
  • živé video nebo audio hovory s odborníky, 
  • textová komunikace nebo chatování,
  • užitečné materiály ke stažení a slevové vouchery,
  • bezplatné poradenství od odborníků a nezávislých odborných institucí, 
  • živé vysílání zajímavých přednášek o aktuálních tématech a trendech, ukázky produktů a živé diskuze,
  • soutěže o hodnotné ceny, které věnují vystavovatelé.

To vše online, zdarma, z bezpečí a pohodlí domova (bez respirátorů a nutnosti testů či očkování).

Odborníci ze všech oblastí stavebního sektoru

Na Veletonu se představí odborníci ze segmentu výstavby rodinných domů, dodávky hrubé stavby a stavebních materiálů, technologie do domu, vytápění a větrání, čištění odpadních vod, nářadí, interiér, stínicí technika a mnoho dalšího.

Praktické informace

Veletrh bude probíhat ve dnech 21.–23. ledna na adrese www.veleton.cz. Vstupenky jsou zdarma po registraci na uvedeném webu. K účasti na veletrhu stačí pouze počítač, mobilní telefon nebo tablet se stabilním internetovým připojením. Novinkou třetího Stavebního veletrhu online jsou soutěže o hodnotné ceny, jejichž slosování bude probíhat přímo v živém vysílání na virtuálních stáncích vystavovatelů. Již nyní jsou k dispozici ceny v hodnotě okolo tři sta tisíc korun a budou přibývat další. 

P.S. Řešíte stavbu, bydlení či vybavení? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 21. – 23. ledna 2022. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i slevové vouchery. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Autor:
Ing. Ivana Duchoňová
ředitelka Stavebního veletrhu online

Vydáno dne:
22.11.2021

Photocredit: Veleton

1

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Jednou měsíčně dostanete výběr Novinek ze světa dřevostaveb.

E-MAIL
POŠLETE MI JE