HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Referenční dům RD Schinzelova

Referenční dům firmy VESPER FRAMES s.r.o. - Rámová dřevostavba

TIP: Pro tento dům si můžete rezervovat bezplatnou návštěvu (kliknutím do kalendáře níže). Exterier i interier domu si prohlédnete na vlastní oči a získáte nenahraditelnou osobní zkušenost pro další rozhodování.

Samostatně stojící dřevostavba. Provedení rodinného domu je s 2 nadzemními podlažími a samostatně stojící garáží. Rodinný dům i garáž jsou zastřešeny sedlovou střechou.

Díky křížovému tvaru dokáže tato dřevostavba maximálně využít nevelký pozemek a jeho ne úplně ideální orientaci. Užitná plocha 166,2 m2 nabízí dost prostoru pro mladou rodinu. Dominantou domu je rohové okno, kde parapet slouží jako sedačka a jižní prosklená stěna obývacího pokoje. Dispozice: 5+kk, Zastavěná plocha: 108 m2. V přízemí se nachází centrální místnost, která spojuje kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem, koupelna a technická místnost. V patře jsou 4 pokoje + koupelna. Interiéru dominuje použití Grafoskla na dveřích a stěnách pokojů. Fasáda domu je kombinací termofasády a fasády dřevěné.

Tento dům je možno nalézt také v soutěžní galerii 100 Dřevostaveb, které se Vám líbí.


Zobrazit profil domu v galerii

Zvažte prosím deaktivaci AdBlocku pro tento web.

Přístup k obsahu tohoto portálu je zdarma. Naším zdrojem příjmu je totiž bannerová reklama.

Používáním systému AdBlock nás připravujete o finanční zdroje, bez kterých nebudeme schopni portál nadále provozovat.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonu ruky na červené značce a zvolte 'Nespouštět na stránkách na této doméně'. Děkujeme!

PŘEČETL JSEM A CHCI PŘEJÍT NA PORTÁL