HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Referenční dřevostavba NEMA

Referenční dům firmy NEMA Dřevostavby s.r.o. - Rámová dřevostavba

TIP: Pro tento dům si můžete rezervovat bezplatnou návštěvu (kliknutím do kalendáře níže). Exterier i interier domu si prohlédnete na vlastní oči a získáte nenahraditelnou osobní zkušenost pro další rozhodování.

Nízkoenergetická dřevostavba z roku 2013 je charakteristická zajímavou kombinací bílé omítky a dřevěného obložení. Nově v létě 2016 k domu přibyla celodřevěná přístavba.

Nízkoenergetická dřevostavba v jihočeském Srubci vyrostla v roce 2013. Je postavena podle typového projektu s úpravami.
Dům splňuje požadavky 4-5 členné rodiny, je řešen jako přízemní s obytným podkrovím, bez podsklepení. V přízemí je navržen vstupní prostor se schodištěm, koupelna s WC, pracovna, obývací pokoj, kuchyně a jídelna. V podkroví se nacházejí dva dětské pokoje, prostorná ložnice s šatnou, koupelna a WC.
Nosné stěny jsou provedeny v difúzně otevřeném systému. Zajímavostí na bíle omítnuté fasádě je dřevěné obložení. Pro vytápění domu si majitelé zvolili plynový kotel v kombinaci s podlahovým topením. Jako sekundární zdroj tepla pro hlavní obytný prostor slouží krbová kamna.
V létě 2016 byl dům rozšířen o dřevěnou terasu, zahradní domek a stání pro auta, to vše pod jednou střechou dle individuálního architektonického projektu.

Tento dům je možno nalézt také v soutěžní galerii 100 Dřevostaveb, které se Vám líbí.


Zobrazit profil domu v galerii