HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Vzorový dům Velké Němčice

Vzorový dům firmy VESPER FRAMES s.r.o. - Rámová dřevostavba

TIP: Pro tento dům si můžete rezervovat bezplatnou návštěvu (kliknutím do kalendáře níže). Exterier i interier domu si prohlédnete na vlastní oči a získáte nenahraditelnou osobní zkušenost pro další rozhodování.

Samostatně stojící nízkoenergetická dřevostavba s difuzně uzavřenou konstrukcí. Dispozice: stavba 5+1 s obytným podkrovím, bez podsklepení. Sedlová střecha, horní stavba s termofasádou.

Dům ve Velkých Němčicích zde prezentujeme po 10 letech užívání. Díky kvalitnímu návrhu a nadčasové užitné hodnotě je nejen pro nás zárukou kvality a stálým řešením. Recyklovatelnost použitých materiálů: 53% (horní stavba). Dům energeticky zajišťuje plynový kondenzační kotel, který vyrábí teplo pro radiátory a konvektory. Tepelnou pohodu domu doplňují krbová kamna umístěná v obývacím pokoji. “Dům bez komínu, není dům”. To, že klientům doporučujeme nezávislé energetické řešení má svůj důvod. Rádi Vám jej prozradíme přímo zde na schůzce v OV Velké Němčice.

Zvažte prosím deaktivaci AdBlocku pro tento web.

Přístup k obsahu tohoto portálu je zdarma. Naším zdrojem příjmu je totiž bannerová reklama.

Používáním systému AdBlock nás připravujete o finanční zdroje, bez kterých nebudeme schopni portál nadále provozovat.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonu ruky na červené značce a zvolte 'Nespouštět na stránkách na této doméně'. Děkujeme!

PŘEČETL JSEM A CHCI PŘEJÍT NA PORTÁL