HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

VZOROVÝ DŮM ČECHY

Vzorový dům firmy VEXTA a.s. - Rámová dřevostavba

TIP: Pro tento dům si můžete rezervovat bezplatnou návštěvu (kliknutím do kalendáře níže). Exterier i interier domu si prohlédnete na vlastní oči a získáte nenahraditelnou osobní zkušenost pro další rozhodování.

VEXTA 149 TREND G Dispozice: 5 + kk Zastavěná plocha: 97,4 m2 Podlahová plocha: 149 m2

Nejoblíbenější dům z typové nabídky společnosti VEXTA se opravdu povedl, o čemž se můžete přesvědčit třeba v Šestajovicích na Praze východ, kde je k vidění jako "vzorový". Vyznačuje se vzdušností, prosvětlením, moderním trendy vzhledem. V přízemí domu je obývací pokoj s velkými prosklenými plochami oken a vstupem přímo na terasu, schodiště a kuchyně s jídelnou, které vytvářejí jeden společný obytný prostor. Dále je zde technická místnost, spíž, koupelna s WC a hostinský pokoj. Podkroví je navrženo jako "soukromá část domu", kde se nachází ložnice, dva další pokoje, koupelna s WC, komora a hala, která se dá využít jako pracovní kout. Moderní vzhled domu podtrhuje sedlová střecha bez přesahů.

Chcete-li navštívit architektonicky zajímavý a moderní vzorový dům, není co řešit! Přijďte se sami přesvědčit o kvalitách domů VEXTA. Otevřeno máme od úterý do soboty mimo státních svátků.