HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Vzorový dům VEXTA 149 TREND

Vzorový dům firmy VEXTA a.s. - Rámová dřevostavba

TIP: Pro tento dům si můžete rezervovat bezplatnou návštěvu (kliknutím do kalendáře níže). Exterier i interier domu si prohlédnete na vlastní oči a získáte nenahraditelnou osobní zkušenost pro další rozhodování.

VEXTA 149 TREND Dispozice: 5 + kk s garáží Zastavěná plocha: 97 m2 Podlahová plocha: 149 m2 (bez garáže)

Největší dům (přes 149 m2 podlahové plochy) z naší typové nabídky je pro zákazníky jednoznačným favoritem. Opravdu se povedl, o čemž se můžete přesvědčit třeba v Šestajovicích na Praze východ, kde je k vidění jako „vzorový“.

Vyznačuje se vzdušností, prosvětlením, moderním trendy vzhledem. V přízemí domu je obývací pokoj s velkými prosklenými plochami oken a vstupem přímo na terasu, schodiště a kuchyně s jídelnou, které vytvářejí jeden společný obytný prostor.
Dále je zde technická místnost, spíž, koupelna s WC a hostinský pokoj. Podkroví je navrženo jako „soukromá část domu“, kde se nachází ložnice, dva další pokoje, koupelna s WC, komora a hala, která se dá využít jako pracovní kout. Moderní vzhled domu podtrhuje sedlová střecha bez přesahů.

Chcete-li architektonicky zajímavý, moderní a finančně dosažitelný dům, není co řešit! Přijďte se sami přesvědčit o kvalitách domů VEXTA. Otevřeno máme každý den kromě pondělků a státních svátků – rádi vás přivítáme i o víkendu.