HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Haas Fertigbau Chanovice, s.r.o.

Haas Fertigbau nabízí moderní bydlení pro každého. Haas Fertigbau Chanovice staví montované rodinné domy se kterými má dlouholeté zkušenosti.

Haas Fertigbau Chanovice, s.r.o.
Chanovice 102, 341 01 Horažďovice

Telefon: +420376535111
E-mail: chanovice@haas-fertigbau.cz
Web: www.haas-fertigbau.cz
GPS: 49.40766260,13.71976110

navigovat
4 z 5

Ověřené recenze firmy Haas Fertigbau Chanovice

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nemáme k dispozici.

Firma Haas Fertigbau Chanovice, s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Jihočeském kraji, zejména pak v okolí obce Strakonice.


Tato firma je členem Asociace dodavatelů montovaných domů, jejíž úkolem je zabezpečení kvality staveb na bázi dřeva prostřednictvím certifikace.Jsme jednou z předních společností stavících dřevostavby. Usilujeme o zlepšení kvality bydlení lidí a zvýšení úrovně jejich života tím, že nabízíme kvalitní produkty, jako jsou zejména montované bungalovy a rodinné domy. Své dobré jméno stavíme nejen na mnohaletých zkušenostech, ale hlavně na profesionalitě, spokojenosti našich zákazníků a dynamickém růstu.

Stavíme pro Vás inovativní projekty rodinných domů, které vždy přizpůsobíme Vašim konkrétním přáním a potřebám. Můžete si vybrat z několika stupňů dokončení dřevostavby, od hrubé stavby až po možnost dokončení domu na klíč, i do jejího následného průběhu libovolně zasahovat. Každý požadavek je pro nás proveditelný. V HAAS FERTIGBAU máme řešení pro každého, i sebevíce náročného zákazníka. Cílem naší práce je Vaše maximální spokojenost.

Doporučíme Vám nejlepší možnosti financování, poradíme s výběrem lokality, vysvětlíme výhody dřevostavby a navrhneme pro Vás to nejvhodnější řešení na míru. To vše s garancí pevné ceny a maximální kvality. Objednejte si katalog Patrové rodinné domy a bunalovy zdarma a navštivte s námi naše vzorové domy. Dokážeme Vám, že výběr toho pravého bydlení nikdy nebyl snadnější.

Vaše recenze firmy Haas Fertigbau Chanovice, s.r.o. :

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Rodinný dům – Beskydy

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb