HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

VS DOMY a.s.

Vyrábíme a dodáváme rodinné domy na klíč – ekologické a energeticky úsporné stavby na bázi dřeva, tzv. dřevostavby.

VS DOMY a.s.
Štěpánská 385, 755 01 Vsetín

Telefon: +420571411131
E-mail: obchod@vsdomy.com
Web: www.vsdomy.com
GPS: 49.33722250,17.98873020

navigovat
4.4 z 5

Recenze firmy VS DOMY a.s.


Firma VS DOMY a.s. se specializuje na dřevostavby ve Zlínském kraji, zejména pak v okolí obce Vsetín.Tato firma je členem Asociace dodavatelů montovaných domů, jejíž úkolem je zabezpečení kvality staveb na bázi dřeva prostřednictvím certifikace.VS DOMY je ryze česká akciová společnost se sídlem ve Vsetíně. Vyrábíme a dodáváme rodinné domy na klíč – konkrétně se jedná o ekologické a energeticky úsporné stavby na bázi dřeva, tzv. dřevostavby.

Jsme zaměřeni na dřevostavby na klíč nejvyšší kvality dle nejpřísnějších mezinárodních norem.

Naše společnost vstoupila na trh v roce 1993. Od té doby stavíme pro naše zákazníky montované rodinné domy pod heslem "Každý dům je originál." Důraz klademe na špičkovou kvalitu montovaných domů a spolehlivá a dobře ověřená řešení, díky čemuž jsme v minulosti získali prestižní německý certifikát kvality RAL a později i evropský certifikát ETA podle ETAG 007 (dřevěné rámové stavební sestavy). Certifikace na montované domy u českých institucí (VVÚD, CSI) je pro nás samozřejmostí.

Vaše recenze firmy VS DOMY a.s.:


POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA