HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸
 

Linoleum do chodby

Vyberte si vinylovou podlahu v realistickém konfigurátoru


ZOBRAZ KOMPLTENÍ SORTIMENT →Sunny day
698,- Kč
více informací →
Marmoleum Home H47
698,- Kč
více informací →
MARMOLEUM HOME Caribbean H40
723,- Kč
více informací →

Správný výběr podlahy (linoleum)

Linoleum je skvělou volbou pro chodby, protože je snadno udržovatelný, odolný a dostupný v široké škále barev a stylu. Jeho odolnost proti poškrábání znamená, že bude vypadat jako nový po mnoho let. Je také odolný vůči vlhkosti, čímž je skvělou volbou pro chodby, kde se běžně vyskytuje vlhkost.

Linoleum je také snadno čistitelný, což umožňuje snadné udržování čistoty chodby. Jeho snadná instalace a nízké náklady na provoz činí z linolea vynikající volbu pro každou chodbu.

Výběr linolea do chodby by měl být dán podle toho, jaký typ podlahy je v chodbě, kolik provozu je v chodbě, jaký je rozpočet na tento projekt a jaký je váš vkus. Vybrat správný typ linolea je zásadní pro zajištění trvanlivosti a odolnosti proti poškození.

Existuje několik druhů linolea, které jsou vhodné do chodby

První je PVC linoleum, které je vhodné pro chodby s velkým provozem. Je vysoce odolné proti poškození, snadno se čistí a je cenově dostupné. Dalším typem je korkové linoleum. Je to nejdražší typ linolea, ale také je velmi trvanlivé, odolné a poskytuje tepelnou izolaci. Posledním typem je pryžové linoleum. Je to nejlevnější druh linolea a je vhodný pro místa s menším provozem. Je odolný proti poškození a může vydržet nárazy a nárazy.

hodnocení produktů: 5/5 (1 hlasů)

Volba parametrů linolea do chodby

Mohlo by Vás zajímat


Podělte se o Vaše zkušenosti linoleem do chodby:

Linoleum do chodby - výběr TOP modelů