HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Vybavení a interiéry dřevostaveb

Souvisí s dřevostavbami nějaké speciální interiérové či technické vybavení, které je odlišné od zděných staveb? Vyžaduje dřevostavba speciální zacházení ze strany uživatelů? Na tyto a mnoho dalších otázek dostanete odpověď v následujících článcích. Poradíme vám, která technická zařízení jsou do dřevostaveb vhodná a korespondují s jejich filozofií. A nabídneme vám informace i spoustu inspirace ohledně vybavení do interiéru dřevěných staveb – podlahy, dveře, okna, schodiště, výmalba, kuchyně, vany, obklady, nábytek a spoustu dalšího.


Klára si spočítala, na kolik ji vyjde jedno vysávání. Pořídila si variantu, která je trojnásobně levnější
Robotický vysavač umožňuje dát si při úklidu šlofíka nebo vysávat z výletu. Jak vybrat ten pravý a jaká je jeho spotřeba v porovnání s klasickým vysáváním?

Detektor kouře spouštěl sirénu ve 4 ráno. Zoufalý majitel jej vyhodil
Budíček, jaký asi nechcete zažít. Aktivovaný požární hlásič v domě ze sebe umí vydat takové decibely, že lidem v jeho dosahu ještě pěkných pár minut po jeho zkrocení píská v uších.

Pračky tančící po koupelně a sporáky s plynovou bombou. Spotřebiče z dob socialismu dnes budí úsměv na tváři
Připomeňte si prostřednictvím fotografií spotřebiče, které jste využívali za socialismu, a napište nám, které z nich byly skvělým pomocníkem a na které se nevyplatí ani vzpomínat.

Rezavé skvrny lidem nevratně poškozují umyvadla. Přitom jim lze celkem snadno předejít
S hnědočervenou usazeninou, která vzniká zejména v koupelnovém umyvadle, se již setkal pravděpodobně každý. Ne každý však ví, o co přesně se jedná a jaké dopady může mít toto na první pohled neškodné znečištění na choulostivé a často velmi drahé části vaší koupelny.

Jednoduché zařízení pohlídá, zda jste doma zamkli. Umožní i zamknout na dálku
Zažil to už každý. Ihned po odchodu z domu se začne vkrádat myšlenka, zda jsme za sebou zavřeli a zamkli.

Přehlížení špatné vlhkosti v domácnosti se lidem nepříjemně prodražuje
Rychlé možnosti prozatím využívají pouze méně početné rodiny a mladé páry žijící v garsonkách. Cenově dostupné řešení by přitom jistě uvítaly i větší rodiny žijící ve starších domech, kde je problém s nadměrnou vlhkostí denním chlebem.

Zakázat nájemníkovi kouření ani chov zvířat majitel nesmí
Domy a bytové jednotky, ve kterých bydlí silní kuřáci nebo vášniví chovatelé domácích zvířat (typicky koček), mají jedno poměrně známé specifikum.

Přehlížení plísně v koupelně mívá fatální následky. Některé druhy lidé neumí rozpoznat
Asi každý se již doma nebo na cestách setkal s plísní v koupelně. Pokud se to stane na hotelu, jednorázový pobyt asi nějak přežijeme. Pokud se však plísně vyskytnou u nás doma, může se jednat o mnohem závažnější problém.

Co budou žrát skláři, nevíme. Zjistili jsme ale, která televize „žere“ nejvíc
Život bez televize si většina Čechů nedovede představit. Přemýšleli jste někdy nad tím, jakou má televize spotřebu a jakými kroky ji můžete snížit?

Z levného nábytku lze snadno vytvořit luxusní vybavení – známe nejlepší Ikea hacky za babku
Dali jsme do kupy oblíbené Ikea hacky a vychytávky, které se staly populárními. Díky nim si spousta rodin dokázala vytvořit stylový domov za zlomek ceny.

32 m2 vyměnili za moderní bydlení. Mladý pár s dítětem našel úspornou cestu, jak postavit dům
Jejich příběh se dotýká většiny mladých rodin, které se v dnešní době snaží utéct z nájmu a postavit si rodinný dům. Pavlína s Dominikem však po pár měsících usilovného snažení našli malou skulinku.

Pračka je největší žrout energie v domácnosti. Cena praní zaskočila i nás
Máte představu, kolik stojí jedno vyprání nebo provoz pračky za 20 let? Spočítali jsme to za vás. Přečtěte si tipy, jak se dá na praní ušetřit.

Nakoukli jsme do domu influencerky Zuzky. Její styl inspiroval již tisíce lidí
Zuzana (alias Zuz) odkryla své soukromí a poskytla nám fotografie rodinného domu, který si s manželem Patrikem stavěli z části svépomocí. V rozhovoru jsme šli do detailů.

Spotřebiče A+ nově spadají do třídy C. Změna energetického štítku budí emoce
Brzy uplynou tři roky od zavedení nového systému hodnocení energetické náročnosti spotřebičů. I přesto se v něm málokdo vyzná nebo o něm ví.

Cenové porovnání podlah do rodinného domu. Ušetřete až 25 % z celkových nákladů
U některých podlah do rodinného domu můžete ušetřit až 25 % z celkových nákladů. Je to jednoduché. Nesmíte se však nechat nachytat na velkorysou cenu, kterou vám budou prodejci nabízet.
další články »


NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Přihlaste se k odběru a dostávejte nejžhavější novinky:

E-MAIL
POŠLETE MI JE
Souhlas se zpracováním os. údajů