HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Stavíme dům aneb 6 kroků k vlastnímu bydlení

V tomto interaktivním online kurzu vás Ing. Petr Novák provede šesti základními kroky, kterými musíte projít, než se nastěhujete do nového domu. Zjistíte, co vás při stavbě domu čeká, na co se těšit a na co si dát pozor. Petr vám poradí tipy a triky, jak postavit dům s nadhledem a nepřijít u toho o všechny peníze a nervy. Spočítáte si, kolik stojí nejen samotná stavba domu, ale i ostatní související náklady, o kterých se často nemluví.

Úvodní kapitola

Vstoupit »

Krok 1 - Chceme stavět?

Vstoupit »

Krok 2 - Máme pozemek?

Vstoupit »

Krok 3 - Tvoříme projekt

Vstoupit »

Krok 4 - Jdeme si pro povolení

Vstoupit »

Krok 5 - Stavíme dům

Vstoupit »

Krok 6 - Zabydlujeme dům

Vstoupit »

Hlavní otázky nakonec

Vstoupit »

Partneři a odborní konzultanti


Informace o kurzu

Dozvíte se:Jak postavit dům s nadhledem a nepřijít u toho o všechny peníze a nervy.
Autor:Ing. Petr Novák, zakladatel portálu Dřevostavitel
Obsah:7 videolekcí, interaktivní cvičení, pracovní listy a užitečné dokumenty
Cena:1.290,- Kč

Co o kurzu říkají jeho absolventi?

Petr Hanák, absolvent kurzu na živo: „V rámci časového horizontu nám Petr poskytl maximální množství informací. Dotazy i následná diskuze jsou ku prospěchu všem. materiály jsou zpracovány přehledně, přednáška, dotazy i diskuze se týkají přednášeného tématu.”

Martin Dědina, absolvent kurzu na živo: „Super kurz pro každého, kdo uvažuje o stavbě domu, tím spíš o dřevostavbě. Dostal jsem podrobný návod, co krok po kroku zařídit a ještě tipy na konkrétní stavební firmy. Kurz se může lehce protáhnout, ale na druhou žádné otázky nezůstanou nezodpovězeny!”

Jak hodnotí lektora?
„Příjemný, vstřícný, ochotný a znalý problematiky..”

Irena Kadlečková, absolvent kurzu na živo: „Kurz trval 3 hodiny a utekl jako voda, ani chvilku jsem se nenudila. Měl jasně stanovenou strukturu a současně v něm bylo dost prostoru pro konkrétní dotazy a případy. Dozvěděla jsem se všechno, co mě zajímalo a mnohem víc – vím, na jaké věci se teď zaměřit konkrétně a jak si vytříbit cíle.”

Jak hodnotí lektora?
„Je vždycky radost jít na kurz ke zkušenému profesionálovi, jako je Petr. Připravené pracovní podklady pro účastníky, příjemné prostředí a hlavně spousta utříděných praktických informací. .”

Ludmila Formánková, absolvent kurzu na živo: „kurz byl velmi poučný a odpověděl mi na všechny mé otázky”

Jak hodnotí lektora?
„odborník, který ví, o čem mluví, a ještě je vtipný:).”

Jana Formánková, absolvent kurzu na živo: „Kurz byl pro mě přínosem a odpověděl mi na důležité otázky”

Jak hodnotí lektora?
„Lektor měl příjemné vystupování, byl připravený na kurz, vypracoval všem přehledné materiály a snažil se odpovědět na všechny dotazy..”

Pavla Hrubá, absolvent kurzu na živo: „Kurz byl pro mě přínosem, ale trochu delší forma mě ke konci dost vyčerpala. Možná bych kurz rozdělila na dva, ale to je můj osobní názor a neschopnost se delší dobu soustředit ;-)”

Jak hodnotí lektora?
„Petr je odborník a rozumí tomu co říká. Vše od něho bylo srozumitelné..”

Lukáš Úředníček, absolvent kurzu na živo: „Kurz byl velmi zajímavý. Velmi dobrý nápad, jak lidem "otevřít oči a mysl" v případě, že se rozhodnou začít si budovat svůj vlastní domov.”

Jak hodnotí lektora?
„S lektorem jsem byl velmi spokojen. Hned na začátku navodil přátelskou atmosféru a během celého kurzu prokazoval velmi odborné znalosti a zkušenosti, které dokázal "předat dál"..”

Zvažte prosím deaktivaci AdBlocku pro tento web.

Přístup k obsahu tohoto portálu je zdarma. Naším zdrojem příjmu je totiž bannerová reklama.

Používáním systému AdBlock nás připravujete o finanční zdroje, bez kterých nebudeme schopni portál nadále provozovat.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonu ruky na červené značce a zvolte 'Nespouštět na stránkách na této doméně'. Děkujeme!

PŘEČETL JSEM A CHCI PŘEJÍT NA PORTÁL