HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Online kurz: Stavíme dům aneb 6 kroků k vlastnímu bydlení

Chystáte se stavět?Vstoupit do kurzu


Koupit kurz jako dárek


Novostavitelé, nedopouštějte se chyb, které stojí nemalé peníze!

Stavba vlastního domu Vás nemusí připravit o všechny peníze a nervy. Nechte si poradit od nezávislých odbodníků, kteří pro Vás shromáždili užitečné zkušenosti.

Co se v kurzu naučíte?

 • Seznámíte se se všemi fázemi procesu stavby – od prvotní myšlenky až po předání klíčů.
 • Spočítáte si předem všechny náklady na stavbu svého domu.
 • Pochopíte souvislosti a návaznosti jednotlivých fází stavby, proniknete do zákulisí.
 • Ujasníte si rozdíly mezi stavbou svépomocí, na klíč, s architektem atd.
 • Dozvíte se, které fáze stavby je dobré si pohlídat, a které můžete přenechat na ostatních.
Pro koho je kurz určen?

 • Lidé, kteří nikdy nestavěli, se nemají jak dozvědět, co je čeká. Stavba vlastního domu je velké rozhodnutí, splnění snu, ale také několikamilionová investice, která s sebou mnohdy nese zadlužení na velkou část života. Novostavitelé nemají žádnou jistotu, že vše dobře dopadne a jejich příběhy často končí frustrací, finančním i duševním vyčerpáním, rozvodem a podobně.
 • Nenechejte si toto životní rozhodnutí pokazit chybami, které často vznikají pouze nevědomostí.
 • Poslechněte si rady a tipy od zkušených.
 • Nezáleží na tom, jaký dům chcete stavět, kde ho chcete stavět nebo s kým. Proces stavby domu je více či méně stále stejný. A právě o toto know-how se s Vámi chceme podělit.
 • Abyste se nezařadili mezi ty, kteří si na konci řeknou: „Až budeme stavět příště, budeme chytřejší.“ Věříme, že chcete stavět jen jednou, ale zato pořádně. A my vám k tomu chceme pomoci.
 • Kurz je určen pro všechny zájemce o vlastní bydlení, nejen pro ty, kteří chtějí stavět svépomocí.

Vstoupit do kurzu


Koupit kurz jako dárek

V čem je tento kurz vyjímečný?

 • Kurz je taková kuchařka stavby domu, vše je jasně a „polopaticky“ vysvětleno formou na sebe navazujících kroků.
 • Přístup ke kurzu je časově neomezený, můžete se k němu kdykoli vracet.
 • Forma kurzu: 7 online video lekcí, které můžete zhlédnout téměř kdykoli a kdekoli.
 • Získáte navíc doplňující materiály, které budete v průběhu stavby domu potřebovat (např. seznam dokumentů pro stavební povolení).
 • Významnou přidanou hodnotou kurzu jsou interaktivní pracovní listy, které Vám umožní si nanečisto vypočítat skutečnou cenu Vašeho domu a udržet tak celý proces výstavby pevně ve Vašich rukách.
 • Obsah kurzu byl vytvořen odborníky a konzultován s nezávislými institucemi (viz níže v sekci partneři). Máte tak záruku kvalitních a ověřených informací.
 • Pokud nebudete v závěru kurzu spokojeni s tím, co Vám přinesl, vrátíme Vám peníze.

Vstoupit do kurzu


Koupit kurz jako dárek


Příběh autora – od polárního kruhu k online kurzu

Autorem kurzu je Ing. Petr Novák, který hned po studiích nastoupil do stavební firmy a několik let řídil projekty výstavby rodinných domů. Úspěšně zvládl i velké developerské projekty či stavbu domu pro velmi náročného norského klienta za polárním kruhem, kde zamrzala hydraulika a slunce svítilo jen několik hodin denně.

Petr byl v každodenním kontaktu s klienty, zažíval s nimi spoustu příběhů a opakujících se událostí, při kterých se novostavitelé dopouštěli chyb, které je stály nemalé peníze.

Na základě svých zkušeností se Petr rozhodl změnit svůj životní směr a přešel ze strany stavitelů na stranu lidí, kteří chtějí stavět. Tehdy založil informační portál Dřevostavitel, který si dal za cíl pomáhat právě lidem, kteří se rozhodli postavit vlastní dům. Dnes je již tento portál nejčtenějším médiem ve svém oboru v ČR.
V současné době Ing. Petr Novák pomáhá lidem například formou konzultací, přednášek či školení. Zájem je však obrovský a stále roste. Proto se rozhodl se svým týmem důkladně zpracovat veškeré informace, zkušenosti a know-how do jednoho online kurzu, který Vám nyní dáváme k dispozici.

Poplatek za vstup do kurzu: 1.990,- KčVstoupit do kurzu


Koupit kurz jako dárek
Podělte se s námi o Váš názor na kurz:
Informace o kurzu

Dozvíte se:
Jak postavit dům s nadhledem a nepřijít u toho o všechny peníze a nervy.

Autor:
Ing. Petr Novák, zakladatel portálu Dřevostavitel

Obsah:
Jak postavit dům s nadhledem a nepřijít u toho o všechny peníze a nervy.

Kurzovné:
1.990,- Kč

Co o kurzu říkají jeho absolventi?

Petr Poláček: „Co se týče kurzu, jsem s jeho obsahem velice spokojen. Líbí se mi jeho komplexnost a přehlednost. Pro někoho, kdo uvažuje o novém bydlení a nemá reálnou představu, co to všechno obnáší, přináší kurz cenné informace. Cena za kurz, byly pro mě nejlépe investované peníze za poslední dobu.”

Petr Hanák: „V rámci časového horizontu nám Petr poskytl maximální množství informací. Dotazy i následná diskuze jsou ku prospěchu všem. materiály jsou zpracovány přehledně, přednáška, dotazy i diskuze se týkají přednášeného tématu.”

Martin Dědina: „Super kurz pro každého, kdo uvažuje o stavbě domu, tím spíš o dřevostavbě. Dostal jsem podrobný návod, co krok po kroku zařídit a ještě tipy na konkrétní stavební firmy. Kurz se může lehce protáhnout, ale na druhou žádné otázky nezůstanou nezodpovězeny!”

Hodnocení lektora: „Příjemný, vstřícný, ochotný a znalý problematiky..”

Irena Kadlečková: „Kurz trval 3 hodiny a utekl jako voda, ani chvilku jsem se nenudila. Měl jasně stanovenou strukturu a současně v něm bylo dost prostoru pro konkrétní dotazy a případy. Dozvěděla jsem se všechno, co mě zajímalo a mnohem víc – vím, na jaké věci se teď zaměřit konkrétně a jak si vytříbit cíle.”

Hodnocení lektora: „Je vždycky radost jít na kurz ke zkušenému profesionálovi, jako je Petr. Připravené pracovní podklady pro účastníky, příjemné prostředí a hlavně spousta utříděných praktických informací. .”

Ludmila Formánková: „kurz byl velmi poučný a odpověděl mi na všechny mé otázky”

Hodnocení lektora: „odborník, který ví, o čem mluví, a ještě je vtipný:).”

Jana Formánková: „Kurz byl pro mě přínosem a odpověděl mi na důležité otázky”

Hodnocení lektora: „Lektor měl příjemné vystupování, byl připravený na kurz, vypracoval všem přehledné materiály a snažil se odpovědět na všechny dotazy..”

Pavla Hrubá: „Kurz byl pro mě přínosem, ale trochu delší forma mě ke konci dost vyčerpala. Možná bych kurz rozdělila na dva, ale to je můj osobní názor a neschopnost se delší dobu soustředit ;-)”

Hodnocení lektora: „Petr je odborník a rozumí tomu co říká. Vše od něho bylo srozumitelné..”

Lukáš Úředníček: „Kurz byl velmi zajímavý. Velmi dobrý nápad, jak lidem "otevřít oči a mysl" v případě, že se rozhodnou začít si budovat svůj vlastní domov.”

Hodnocení lektora: „S lektorem jsem byl velmi spokojen. Hned na začátku navodil přátelskou atmosféru a během celého kurzu prokazoval velmi odborné znalosti a zkušenosti, které dokázal "předat dál"..”Partneři a odborní konzultanti


Přehled kapitol


Krok 1 - Chceme stavět?

Vstoupit »

Krok 2 - Máme pozemek?

Vstoupit »

Krok 3 - Tvoříme projekt

Vstoupit »

Krok 4 - Jdeme si pro povolení

Vstoupit »

Krok 5 - Stavíme dům

Vstoupit »

Krok 6 - Zabydlujeme dům

Vstoupit »

Hlavní otázky nakonec

Vstoupit »