HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
OSTATNÍ ▸

„Spotřeba elektřiny nám nevzrostla vůbec. Je to díky tomu, že systém využívá zpětný zisk tepla. Nevětráme okny, takže nepouštíme pryč teplý vzduch a nemusíme dotápět.“

Zavřít galerii

Pokračujte ve čtení níže ↓

Když si Pavla s rodinou postavila dřevostavbu v chráněné krajinné oblasti, těšila se na klid a čistý vzduch. Realita však byla jiná. Sousedé topili vším možným, a navíc mladá rodina bydlela poblíž frekventované silnice. Otevřená okna tedy znamenala nejen špinavý kouř, ale také prach a hluk. Rozhodli se tak pro řešení, které je efektivní, a přitom je finančně nezruinovalo.

P.S. Chcete vědět, kde se dá na rozpočtu výstavby domu ušetřit a naopak kde má cenu neškudlit? Navštivte online stavební veletrh Veleton, který se uskuteční 19. ledna – 1. února 2026. Vstupenku lze stáhnout ZDARMA na tomto odkazu (počet vstupenek je limitován) . Těšit se můžete na množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i slevové vouchery.

Zobrazit článek →


Photocredit: Pavla M. (se souhlasem)

číst více