HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Inzerce a mediální spolupráce

Dřevostavitel.cz je přední české medium se zaměřením na stavbu a bydlení. Je vhodným prostorem pro prezentaci firem, které se těchto oborů dotýkají.

Mediální zásah a profil čtenáře

← kliknutím zobrazíte aktuální MediaKit. V případě zájmu o navázání spolupráce vyplňte prosím formulář, který naleznete v pravém sloupci (případně dole, pokud jste na mobilu).

Základní parametry portálu

Obsah Dřevostavitele tvoří redakce. Publikace skrytých komerčních sdělení a PR článků je z důvodu informační objektivity vyloučena. Dřevostavitel klade důraz zejména na odbornost, nezávislost a objektivitu informací, což trvale zvyšuje mediální prestiž a upevňuje důvěru čtenářů (kteří Dřevostavitele pravidelně oceňují formou dobrovolné finanční podpory).

Reference
Forma a možnosti spolupráce

Mimo běžně dostupné mediální formáty poskytujeme partnerům širokou paletu specifických produktů a služeb, pomocí kterých mohou nejen oslovit nové zákazníky, ale také výrazně posílit brand. Usilujeme o maximalizaci výkonu vedených kampaní, standardní součástí spolupráce je proto i návrh koncepce kampaně tak, aby vedl k dosažení cílů klienta.


Kontakt na inzertní oddělení

Email: inzerce@drevostavitel.cz
(pozn. PR články nepublikujeme)

Poptat mediální spolupráci

Pozn.: Publikace PR článků a umístění zpětných odkazů není k dispozici.