Španělsko je levnější a slunnější, ale služby váznou. Ulice jsou špinavé, lidé nedodržují dohody a tamnímu zdravotnictví je lepší se vyhnout.

Pokračujte ve čtení níže ↓
František a jeho manželka Anna bydlí ve starším rodinném domě kousek za Prahou. Jak sami říkají, s přibývajícím věkem je to čím dál více táhlo do tepla. Shodou okolností a díky chytrému načasování se jim podařilo prodat nevyužívanou chatu a za utržené peníze si pořídili apartmán na jihu Španělska. V rozhovoru František prozrazuje, jak nákup probíhal, co ho na Španělech zaskočilo i proč nechápe stížnosti některých Čechů na poměry u nás.
P.S. Hledáte inspiraci pro Vaše bydlení? Navštivte online stavební veletrh Veleton, který se uskuteční 17. – 31. ledna 2027. Vstupenku lze získat již nyní na tomto odkazu (počet vstupenek je limitován). Těšit se můžete také na množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i slevové vouchery.
Photocredit: František Falta
číst více
