HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
OSTATNÍ ▸

„Jeden známý mi řekl, že ví o stavebním podzemku se stavebním povolením. Pozemek se navíc nacházel přímo pod hradem Trosky, což bylo velmi lákavé, tak jsem se tam jel hned podívat,“ vzpomíná Marek

Zavřít galerii

„Pustili jsme se do toho s vervou a nadšením a ono to vyšlo,“ říká Marek, který si postavil roubenku svépomocí, a to bez jakýchkoliv větších zkušeností se stavbou. K ruce měl své tři syny, kteří mu během celého procesu pomáhali. Výsledkem je krásná staročeská chalupa, která se nachází hned pod hradem Trosky a obdivuje ji celé okolí. „Myslím, že to byl nejlepší nápad na světě,“ hodnotí zpětně své rozhodnutí Marek.

Zobrazit celý článek →


P.S. Řešíte stavbu domu, možnosti větrání a vytápění? Navštivte online stavební veletrh Veleton, který probíhá 11. – 19. dubna 2026. Vstupenku lze získat na tomto odkazu (počet vstupenek je limitován) . Těšit se můžete také na množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i slevové vouchery.

Photocredit: Marek P. (se souhlasem)

číst více