HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
OSTATNÍ ▸

Pouze 14 % podniků v Česku má dostatečné personální kapacity pro uskutečnění ambice v oblasti dekarbonizace a energetické účinnosti

Zavřít galerii

Pokračujte ve čtení níže ↓

Na dekarbonizaci a zvyšování energetické účinnosti budov se aktuálně zaměřuje pouze třetina stavebních firem v Česku. Tento relativně nízký podíl ukazuje, že i přes rostoucí důraz na udržitelnost a ekologické normy zůstává zavádění těchto opatření pro většinu společností náročné. Mezi hlavní překážky patří vysoké počáteční investice, složitost moderních technologií nebo nedostatečná podpora od veřejných institucí.

P.S. Líbil se vám článek? Využijte možnost bezplatného přístupu k dalším kvalitním článkům, které pro vás připravujeme. Jednoduše klikněte zde a následně potvrďte tlačítkem Přidat.


Zobrazit článek →


Photocredit: CEEC Research s.r.o. (se souhlasem)

číst více