HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Diskuzní fórum na téma: Jak se žije v dřevostavbě Šárce a Lukášovi?

Před vložením Vašeho příspěvku doporučujeme se přihlásit. Pokud ještě nemáte účet, můžete se zdarma zaregistrovat. Komerční příspěvky nejsou dovoleny.


DALŠÍ DISKUSE

ZRUŠIT REAKCI

Text Vašeho příspěvku
Vaše jméno
Napište slovo dřevostavitel
ODESLAT


UživatelPříspěvek

RoS
(nepřihlášený)
22. 09. 2016 v 8:31

Zdravím, absence rekuperace přece není neřešitelný problém :-) Po návštěvě výstavy FOR ARCH 2016 jsem začal uvažovat o decentrální rekuperaci od něměcké firmy SEVentilation. mrkněte na jejich stránky, vše pochopíte celkem rychle. Cena je velice rozumná a úspora maximální.

Hodnocení příspěvku:

60

Pepík
(nepřihlášený)
31. 12. 2013 ve 13:13

Dobrý den, mohu jen souhlasit, co je napsáno. Nikdy jinou stavbu než dřevostavbu by jsme nechtěli. Za 2 měsíce bylo postaveno na klíč ve špičkové kvalitě, neuvažujte o rekuperaci a dalších vymoženostech. Máme plynový kotel, maximální spokojenost, obytná plocha 127 m čtver. + garáž. Musí se člověk naučit v dřevostavbě bydlet. A u nás stejný začátek. Jedná se o bungalov....a on nebude mít komín? NE, opravdu nemá, krb je krásná věc...rád jej vidím jinde.To je tak mít krb a přikládat někde zvenku......... Jestli se rozhodujete pro dřevostavbu, berte ji všema deseti. Ty roky, když rodiče mysleli i na děti už jsou dávno pryč. Ve 20 odejdou...a rodiče bydlí v "kulturáku" a jej topí a financují další a další.

Hodnocení příspěvku:

80

Administrátor
(nepřihlášený)
13. 05. 2013 v 16:47

zobrazit podnět k tomuto příspěvku

Dobrý den, tento portál je informační. Pokud byste chtěla oslovit firmu, se kterou byste svůj dům postavila, můžete oslovit některou firmu v našem katalogu, který najdete zde: odkaz

Hodnocení příspěvku:

13-2

Vidličková
(nepřihlášený)
13. 05. 2013 v 1:16

Dobrý den, máme zájem o výstavbu energetického rodinného domku 5 + kk, domek by měl být patrový, s tím, že v přízemí kuchyň + spíž, jídelna, obývací pokoj + pokoj nebo pracovna, WC se sprch. koutem, technická místnost...a v 1. podlaží... 2 pokoje, 1 ložnice se šatnou, komora na úschovu úklidových pomůcek, koupelna s vanou a sprch. koutem, WC..., máte takový domek v katalogu? Pozemek máme v mírném svahu, a okolní domy jsou taktéž patrové..., chceme rekuperátor vzduchu, solární panely, podlahové rohože nebo fólie, chceme se informovat o projektu a následných informacích..., chceme začít s výstavbou ještě letos /léto-podzim/, mohli bychom se nezávazně setkat? Domek by se stavěl v k.ú. Konská, v Třinci... S pozdravem a přáním hezkého dne manželé Vidličkovi

Hodnocení příspěvku:

9-1

Honza
(nepřihlášený)
20. 04. 2013 v 9:56

Jsem rád, že se tu neřeší zda dřevostavby ano nebo ne, to ať si každý přebere sám. Pořád odpovídat na ty samé otázky vyčerpá každého. Dřevostavby stavím a v jedné žiju, ale Roman ať si udělá názor svůj.

Hodnocení příspěvku:

10-2

Nikola V.
(nepřihlášený)
15. 04. 2013 ve 20:58

Tak si tu přečtěte pár článků:)

Hodnocení příspěvku:

14-2

roman
(nepřihlášený)
15. 04. 2013 v 16:24

Rychlá stavba se dřevostavbám nedá upřít (nesmí to ale šmidlat pilkou na stavbě), jinak nevím co je na nich tak skvělého.

Hodnocení příspěvku:

8-1


ZOBRAZIT DALŠÍ DISKUSE