HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Diskuze na téma: Pomocník Vám vybere firmy pro stavbu vaší dřevostavby

Před vložením Vašeho příspěvku doporučujeme se přihlásit. Pokud ještě nemáte účet, můžete se zdarma zaregistrovat. Komerční příspěvky nejsou dovoleny.


PŘEJÍT NA ČLÁNEKDALŠÍ DISKUSE

ZRUŠIT REAKCI

Text Vašeho příspěvku
Vaše jméno
Napište slovo dřevostavitel
ODESLAT


UživatelPříspěvek

Petr
(nepřihlášený)
30. 08. 2022 v 10:50

Nám by se hodil nějaký pomocník který by nám řekl jaký typ psí boudy by se hodil k naší vysněné dřevostavbě kterou máme v úmyslu začít stavět už na začátku jara. Zatím jsem domluvený s e-shopem odkaz na tom, že až mně někdo schopný poradí, tak mně udělají exkluzivní cenu.

Hodnocení příspěvku:

00

Věra
(nepřihlášený)
29. 06. 2022 ve 21:09

Já zase znám jednoho pomocníka, který se jmenuje podlahové mycí stroje, je k dostání na odkaz a říkám vám, že ten vám z vašeho domečku udělá takovou nablýskanou osadu, že to jste ještě v životě neviděli. No nedoporučovala bych žádný krám, který bych sama nepoužívala, přece.

Hodnocení příspěvku:

00

Ivanka
(nepřihlášený)
10. 05. 2022 v 17:01

Pokud máte dřevostavbu v okolí Prahy, tak by se vám do budoucna určitě hodil kontakt na nějakého instalatéra z Prahy. Můj oblíbený známý dělá po Praze instalatéra, nově si udělal i webové stránky aby ho klienti mohli najít. Posílám odkaz na jeho práci. Když je potřeba někdo z oboru, tak volám jedině jemu. Je to chlap šikovný a levný!

Hodnocení příspěvku:

00

Ludmila
(nepřihlášený)
29. 04. 2022 v 19:14

Myslíte že by nám ten váš pomocník mohl poradit i se psem? Potřebovali bychom pro našeho nafana boudu pro psa. Na odkaz jsme se totiž dozvěděli jak naučit psa aportovat a tak se chceme vzdělávat ještě více. No a do toho sháníme nějakou firmu která by nám přímo na zahradě postavila psí boudu.

Hodnocení příspěvku:

00

Administrátor
(nepřihlášený)
14. 04. 2015 ve 13:24

zobrazit podnět k tomuto příspěvku

Dobrý den, v seznamu firem jsou firmy umístěny zdarma. Pokud víte o firmách, které v seznamu nejsou, budeme rádi, pokud nám jejich seznam pošlete na email firmy@drevostavitel.cz, Děkuji.

Hodnocení příspěvku:

4-2

Petr
(nepřihlášený)
14. 04. 2015 v 11:19

díval jsem se i do toho vašeho seznamu firem, z našeho kraje tam máte napsané fušery od kterých bych si nenechal postavit psí boudu a naopak kvalitní firmy které znám tam chybí, databáze k hovnu, asi jsou tam ti co si zaplatili, nez ti schopní...

Hodnocení příspěvku:

7-1


ZOBRAZIT DALŠÍ DISKUSE