HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Diskuze na téma: Zastřešení terasy u domu: inspirace i praktické rady

Před vložením Vašeho příspěvku doporučujeme se přihlásit. Pokud ještě nemáte účet, můžete se zdarma zaregistrovat. Komerční příspěvky nejsou dovoleny.


PŘEJÍT NA ČLÁNEKDALŠÍ DISKUSE

ZRUŠIT REAKCI

Text Vašeho příspěvku
Vaše jméno
Napište slovo dřevostavitel
ODESLAT


UživatelPříspěvek

Ivanka
(nepřihlášený)
29. 01. 2022 ve 13:00

Já jsem si na zahradu teď pořídila bazén odkaz. Za docela přijatelnou cenu jsme udělali nádrž 5x9 metrů a konečně máme nějaké místo, kde se dá rochnit a zároveň i příjemně odpočívat. Často jezdíme k moři, a tak je to pro nás vhodná alternativa na trávení volného času.

Hodnocení příspěvku:

00

Jan Neradil
(nepřihlášený)
20. 10. 2021 ve 14:37

Mě by se líbilo něco takového odkaz

Hodnocení příspěvku:

00

Andrej
(nepřihlášený)
20. 07. 2021 ve 12:24

Moc pěkný článek. Přemýšleli jsme, jak vyřešit zakrytí terasy, protože v ní máme zapuštěný bazén, tak to nebylo tolik jednoduché, nejdříve jsme přemýšleli na plachtou, ale to kvůli bezpečnosti není ideální a nechtěli jsme tam mít nějaké vysoké zastřešení, ale nakonec jsme narazili na opravdu nízké zastřešení bazénu a zároveň i části terasy od odkaz Mrkněte se na zastřešení Flash a když byste chtěli vědět nějaké zkušenosti, tak mi sem klidně napište a můžu poradit, jak nejlépe to zastřešení terasy vyřešit, přišel jsem na řadu vychytávek, jak ybch to nyní vylepšil.

Hodnocení příspěvku:

00

Jára
(nepřihlášený)
06. 09. 2017 ve 14:03

Ahoj, my jsme kombinovali zastřešení z převážně umělých materiálů (hliník a polykarbonát). Manželce se líbilo dřevěné, ale po zkušenostech souseda, který se o to musí starat a pořád natírat jsem usoudil, že ne.. Brali jsme u Alupa a spokojenost odkaz

Hodnocení příspěvku:

4-2

Luboš
(nepřihlášený)
23. 08. 2017 v 19:19

My si dneska byli pro takové ty asfaltové šindele do OBI a o víkendu už je budem pokládat. Mají je tam totiž ode dneška v akci za super cenu, tak když tak na ně koukněte do letáku, hned na titulní straně - odkaz :)

Hodnocení příspěvku:

30

Nikola
(nepřihlášený)
21. 08. 2017 v 17:43

My máme rovněž prosklené posuvné zastřešení terasy a jednoznačná spokojenost, mnohem lepší než původní dřevěná pergola, kterou jsme pro zastřešení terasy u domu používali předtím, i když cenově je to samozřejmě dost jinde. Jinak máme jej odtud: odkaz

Hodnocení příspěvku:

40

Irena
(nepřihlášený)
01. 07. 2017 ve 13:20

Pěkný článek, my jsme nakonec zvolili Skytrium neboli skleněné zastřešení, které je možné úplně roztáhnout a tedy sedět venku nebo zadělat a užívat si výhledu do zahrady i za špatného počasí. Nechali jsme si ho dělat od firmy Albixon a nemáme jedinou výtku. Představu o tom, jak to vypadá, si můžete udělat tady odkaz :)

Hodnocení příspěvku:

30

Michal Fiala
(nepřihlášený)
03. 04. 2017 v 15:21

Dobrý den, rád bych se zeptal jak je to s povolením ohledně zastřešení terasy ve společném vlastnictví s výhradním užíváním. Před více jak dvěma roky mi na stavebním úřadě sdělili, že potřebuji souhlas 100% majitelů, jelikož by stavba měnila ráz budovy a bohužel se našla jedna sousedka, která mi zastřešení zamítla. Nyní mi bylo řečeno skrze známé, že tomu tak není a lze uskutečnit pouze s nadpoloviční většinou souhlasu majitelů s tím, že mám oznamovací povinnost.Nicméně nikde se mi nedaří dopátrat pravdě a rád bych si terasu zastřešil když už jsem investoval nemalé prostředky do koupě bytu s terasou a nyní ji nemohu plnohodnotně využívat dle svých představ.Byt jsem koupil před cca 5ti roky. Předem děkuji za odpověď.

Hodnocení příspěvku:

40

Lucka
(nepřihlášený)
07. 03. 2017 ve 12:11

Jsme na kopečku, kde byva dost větrno a tak by markýza dobrym řešením nebyla. Při větším větru se musí zatáhnout. Jsem milovník slunicka, ale polykarbonat jsme zamítli z důvodu hluku při dešti. A sklo je drahe. Takže palubky a asfaltový pás na střechu bude nejlepší a nejlevnější řešení.

Hodnocení příspěvku:

40

Eva K.
(nepřihlášený)
21. 04. 2015 v 9:08

Nám se teda osvědčila markýza. Máme ji připevněnou na domě a když je potřeba, tak zatáhneme nad terasu a je to.

Hodnocení příspěvku:

8-1


ZOBRAZIT DALŠÍ DISKUSE