HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Diskuze na téma: Ratanový nábytek do interiéru: Fotogalerie a praktické rady

Před vložením Vašeho příspěvku doporučujeme se přihlásit. Pokud ještě nemáte účet, můžete se zdarma zaregistrovat. Komerční příspěvky nejsou dovoleny.


PŘEJÍT NA ČLÁNEKDALŠÍ DISKUSE

ZRUŠIT REAKCI

Text Vašeho příspěvku
Vaše jméno
Napište slovo dřevostavitel
ODESLAT


UživatelPříspěvek

Hanka
(nepřihlášený)
19. 08. 2022 v 11:40

Já mám ratanový nábytek moc ráda, i když si ho spojuji spíše s exteriérem, máme ratanový nábytek na terase a nedám na něj dopustit. Vevnitř máme masivní jídelní stůl a židle. Pro mě jsou zásadní květinové výzdoby, které zútulní každý kout, momentálně je pro mě nejlepší kombinace frézie a bílá růže odkaz . Naštěstí mi vše roste na zahradě.

Hodnocení příspěvku:

00

Klárka
(nepřihlášený)
31. 03. 2022 ve 13:34

Líbí se mi kam kráčí dnešní architektura. Já vím že to není nic náročného něco takového vyrobit, ale zase na druhou stranu kolik práci si návrháři musí dát s tím když třeba vyrábějí odkaz designové krby? No to musí být něco představitelného. Já jim smekám klobouk, to je aspoň umění.

Hodnocení příspěvku:

00

Ivanka
(nepřihlášený)
25. 02. 2022 v 18:54

Ratanový nábytek si nebudeme moct dovolit. Našli jsme teď nábytek výprodej na odkaz a asi se pojedeme podívat do showroomu. Nakupovat přes internet jsme si ani v té covid krizi nezvykli. Prostě nákup třeba oblečení a nebo věcí s designovým prvkem se musí dělat osobně. Přes to jednoduše nejede vlak.

Hodnocení příspěvku:

00

sarka
(nepřihlášený)
10. 11. 2017 v 18:55

Krásné fotky. Taky se mi proutěný a ratanový nábytek líbí. Třeba takový odkaz

Hodnocení příspěvku:

3-1

Pavlína Javůrková
(nepřihlášený)
25. 06. 2016 ve 20:40

Nádherné fotky v galerii! :) ratan miluji! Bohužel mám jen malý byt, takže si nemůžu dovolit velké soustavy a mám jen takové křeslo odkaz

Hodnocení příspěvku:

50


ZOBRAZIT DALŠÍ DISKUSE