HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Diskuze na téma: 5 faktorů, podle kterých zjistíte ideální velikost vašeho domu

Před vložením Vašeho příspěvku doporučujeme se přihlásit. Pokud ještě nemáte účet, můžete se zdarma zaregistrovat. Komerční příspěvky nejsou dovoleny.


PŘEJÍT NA ČLÁNEKDALŠÍ DISKUSE

ZRUŠIT REAKCI

Text Vašeho příspěvku
Vaše jméno
Napište slovo dřevostavitel
ODESLAT


UživatelPříspěvek

Karel
(nepřihlášený)
25. 06. 2021 ve 13:17

Pokud vybíráte krbovou vložku do nízkoenergetického domu, tak rozhodně doporučuji se podívat na vložky od českého výrobce kvalitních vložek odkaz

Hodnocení příspěvku:

00

Martin
(nepřihlášený)
24. 06. 2021 ve 21:29

Vytápíme jen krbovou vložkou. Do nízkoenergetického domu je to úplně dostatečný zdroj tepla. Kolikrát musíme i trochu větrat.

Hodnocení příspěvku:

00

Linda
(nepřihlášený)
23. 06. 2021 v 9:53

Máte prosím někdo postaven nízkoenergetický dům, který vytápíte pomocí krbové vložky?

Hodnocení příspěvku:

00

Adriana
(nepřihlášený)
29. 10. 2020 ve 13:39

Pro nás byli rozhodující hlavně ty metry čtvereční, chtěli jsme co největší dům ale na druhou stranu s malou zastavěnou plochu protože pozemek nemáme největší, a zase když už dům tak k němu i nějakou zahradu. Docela se nám to i povedlo, máme dvoupatrový dům Uno od Canaby takže pokojů je dost pro všechny, děti mají každý svůj, to bylo hlavní, a zastavěná plocha je akorát, na zahradu se nám pořád vejde malá teráska s posezením i nějaké to pískoviště pro děti.

Hodnocení příspěvku:

00

Kamil
(nepřihlášený)
13. 12. 2017 ve 12:40

Díky za článek, my už máme stavbu naštěstí za sebou a všem, kdo se na ni teprve chystají bych doporučil jedno - zabezpečte si ji proti krádeži! My to neudělali a pak jsme na to pořádně doplatili - přišli jsme skoro o půlku nářadí. Nakonec jsme si zabezpečovací zařízení taky pořídili, a to konkrétně od této firmy -> odkaz :)

Hodnocení příspěvku:

3-2


ZOBRAZIT DALŠÍ DISKUSE