HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Diskuze na téma: Automatické kotle se zásobníkem: Vyplatí se?

Před vložením Vašeho příspěvku doporučujeme se přihlásit. Pokud ještě nemáte účet, můžete se zdarma zaregistrovat. Komerční příspěvky nejsou dovoleny.


PŘEJÍT NA ČLÁNEKDALŠÍ DISKUSE

ZRUŠIT REAKCI

Text Vašeho příspěvku
Vaše jméno
Napište slovo dřevostavitel
ODESLAT


UživatelPříspěvek

Pavel Nový
(nepřihlášený)
21. 08. 2017 ve 13:46

Po dlouhém hledáni vhodného automatu jsme se rozhodli pro kotel Greeneco na základě pozitivních referencí mého známého jsme neváhali.Kotel má již 5 rokem a bez jakýhkoliv problémů. Dále nás přesvědčil poměr cena výkon a perfektní přístup firmy.Kotel má již po první sezoně a je to naprostá bomba ke kotli chodím co 4 dny přikládat a čistím jednou za 3 týdny.Kombinace natápění boiler a dům je určitě dobrá volba za za první rok vráceno 9800 kč na energiich. Mimo topnou sezonu natápíme bazén a boiler kotle. Velká škoda že jsem automat nezvolil již dříve.

Hodnocení příspěvku:

30

Vlastimil
(nepřihlášený)
26. 04. 2017 ve 13:28

Po koupi a rekonstrukci domu jsme neváhali a rovnou zakoupili atomatický kotel a spokojenost. Do sklepa ke kotli se chodí ob den s tím že ne vždy se přikládá. Topíme převážně uhlím a náklady na jednu topnou sezonu jsou cca 20.000,- A to kvůli malým dětem co náme, topení rozhodně neutlumujeme. kotel jsme pořídili od GasKompletu (odkaz) a maximální spokojenost se všim.

Hodnocení příspěvku:

20


ZOBRAZIT DALŠÍ DISKUSE