HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Vzorový dům DD Haus

Vzorový dům firmy DD Haus s.r.o. - Rámová dřevostavba

TIP: Pro tento dům si můžete rezervovat bezplatnou návštěvu (kliknutím do kalendáře níže). Exterier i interier domu si prohlédnete na vlastní oči a získáte nenahraditelnou osobní zkušenost pro další rozhodování.

Tento patrový dům je zázemím společnosti DD Haus s.r.o. a je o dispozici 5+1 a 102m2. Je kombinací klasického a moderního střihu s důrazem na vysokou užitnost domu.

Vzorový dům je stavěn v obdélníkovém tvaru a jeho zastavěná plocha se rozkládá na 64,61m2. Komfort 102 je pokryt sedlovou střechou se sklonem 25°. Užitná plocha domu je 102,44m2 a s dispozicí 5+kk je skvělý pro čtyřčlennou rodinu, která využije ještě jednu dostatečně velkou místnost jako pracovnu nebo pro dalšího člena rodiny. Po vstupu hlavními dveřmi do domu se ocitnete v zádveří, ze kterého vstoupíte do chodby. Po pravé straně se nachází dolní koupelna s WC (4,7m2) a naproti jsou dveře do pokoje či pracovny(8,7m2). Z chodby vidíte přímo do prostorného obývacího pokoje, ve kterém jsou navíc balkonové dveře a můžete pohodlně vyjít ven na vaši zahrádku s případným posezením. Na obývací pokoj plynule navazuje kuchyňský kout (dohromady 29m2), kde se dá vytvořit kuchyně do tvaru L či U. Na kraji obývacího pokoje jsou bukové schody do druhého patra, pod kterými je přístupná technická místnost (3m2). Po vyjití schodů do 2NP vidíte naproti sobě horní koupelnu s WC (4,4m2). Po levé straně jsou dva podobně velké pokoje (10m2). Na druhé straně patra se nachází ložnice(12,3m2), ze které se projde do přiléhající šatny (5,7m2)

Zvažte prosím deaktivaci AdBlocku pro tento web.

Přístup k obsahu tohoto portálu je zdarma. Naším zdrojem příjmu je totiž bannerová reklama.

Používáním systému AdBlock nás připravujete o finanční zdroje, bez kterých nebudeme schopni portál nadále provozovat.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonu ruky na červené značce a zvolte 'Nespouštět na stránkách na této doméně'. Děkujeme!

PŘEČETL JSEM A CHCI PŘEJÍT NA PORTÁL