HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Vzorový dům DD Haus

Vzorový dům firmy DD Haus s.r.o. - Rámová dřevostavba

TIP: Pro tento dům si můžete rezervovat bezplatnou návštěvu (kliknutím do kalendáře níže). Exterier i interier domu si prohlédnete na vlastní oči a získáte nenahraditelnou osobní zkušenost pro další rozhodování.

Tento patrový dům je zázemím společnosti DD Haus s.r.o. a je o dispozici 5+1 a 102m2. Je kombinací klasického a moderního střihu s důrazem na vysokou užitnost domu.

Vzorový dům je stavěn v obdélníkovém tvaru a jeho zastavěná plocha se rozkládá na 64,61m2. Komfort 102 je pokryt sedlovou střechou se sklonem 25°. Užitná plocha domu je 102,44m2 a s dispozicí 5+kk je skvělý pro čtyřčlennou rodinu, která využije ještě jednu dostatečně velkou místnost jako pracovnu nebo pro dalšího člena rodiny. Po vstupu hlavními dveřmi do domu se ocitnete v zádveří, ze kterého vstoupíte do chodby. Po pravé straně se nachází dolní koupelna s WC (4,7m2) a naproti jsou dveře do pokoje či pracovny(8,7m2). Z chodby vidíte přímo do prostorného obývacího pokoje, ve kterém jsou navíc balkonové dveře a můžete pohodlně vyjít ven na vaši zahrádku s případným posezením. Na obývací pokoj plynule navazuje kuchyňský kout (dohromady 29m2), kde se dá vytvořit kuchyně do tvaru L či U. Na kraji obývacího pokoje jsou bukové schody do druhého patra, pod kterými je přístupná technická místnost (3m2). Po vyjití schodů do 2NP vidíte naproti sobě horní koupelnu s WC (4,4m2). Po levé straně jsou dva podobně velké pokoje (10m2). Na druhé straně patra se nachází ložnice(12,3m2), ze které se projde do přiléhající šatny (5,7m2)