HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Vzorový dům Eko modular Tvrdonice

Vzorový dům firmy Eko modular s.r.o. - jiné

TIP: Pro tento dům si můžete rezervovat bezplatnou návštěvu (kliknutím do kalendáře níže). Exterier i interier domu si prohlédnete na vlastní oči a získáte nenahraditelnou osobní zkušenost pro další rozhodování.

Vzorový dům společnosti Eko modular s.r.o. je k vidění na adrese Rybáře 39/25, 691 53 Tvrdonice ve výrobním areálu firmy. K dispozici je možná i prohlídka výroby po předchozí telefonické domluvě.

Modulární dům, který nějakou dobu fungoval jako jeden modul a skládal se z obytné místnosti s kuchyňskou linkou oddělenou příčkou, ložnice a samostatné koupelny s WC a technologickým zázemím. Byl vybavený v nejvyšším standardu, nábytek vyrobený na míru dle projektu, klimatizace, podlahové vytápění a kuchyně na míru dokreslovali maximální kvalitu provedení. Specifikem exteriéru byla terasa s pergolou z upravených KVH hranolů v červené barvě a venkovní žaluzie. Po převozu k nám do výrobního areálu se k tomuto jednomodulu vyrobil modul další, tj. ložnice a najednou máme prostorný dům varianty dvojmodul L s velkou terasou, který můžeme ukazovat našim klientům.