HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Vzorový dům Wolf Haus - Horoměřice

Vzorový dům firmy WOLF SYSTEM, spol. s r.o. - Rámová dřevostavba

TIP: Pro tento dům si můžete rezervovat bezplatnou návštěvu (kliknutím do kalendáře níže). Exterier i interier domu si prohlédnete na vlastní oči a získáte nenahraditelnou osobní zkušenost pro další rozhodování.

Vzorový dům Wolf Haus v Horoměřicích o půdorysných rozměrech 9,7 x 8,3 m. Na zastavěné ploše 80 m2 nabízí užitnou plochu 131 m2. Téměř čtvercový dům s úspornými vnitřními komunikacemi. Maximální užitná plocha vůči minimální zastavěné ploše. Srdečně Vás zveme na návštěvu s odborným komentářem. Při té příležitosti můžete navštívit naši administrativní budovu se vzorkovnou ve stejném konstrukčním systému.

Nosné obvodové stěny jsou navrženy z dřevěných sendvičových panelů. Stěny jsou vyráběny jako energeticky úsporné panely s jedinečnými hodnotami součinitele prostupu tepla v nízkoenergetickém až pasivním standardu, které vyhovují ČSN 730540. Koeficient zvukové neprůzvučnosti RW > 47 dB.
Strop nad přízemím je tvořen stropními panely. Na panely se pokládá izolace a betonový potěr. Koeficient zvukové neprůzvučnosti RW > 55 dB.
Příčky jsou provedeny z dřevěných sendvičových panelů stejným systémem jako obvodové stěny. Koeficient zvukové neprůzvučnosti RW > 43 dB.
Strop nad 2. nadzemním podlažím je tvořen dřevěnou konstrukcí. Koeficient zvukové neprůzvučnosti RW > 55 dB.
Konstrukce krovu je ze sbíjených dřevěných vazníků.

Tento dům je možno nalézt také v soutěžní galerii 100 Dřevostaveb, které se Vám líbí.


Zobrazit profil domu v galerii