HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Haas Fertigbau s.r.o.

Dřevostavby HAAS, to je tradice a dlouholeté zkušenosti. Na evropském trhu působí 50 let a má na kontě přes 50 000 staveb. Nabízí širokou škálu typových domů, přesto většina realizovaných staveb jsou domy na přání, podle na míru vytvořeného projektu.

Haas Fertigbau s.r.o.
Klostermannova 629, 342 01 Sušice

Telefon: +420281000882
E-mail: info@haas-fertigbau.cz
Web: www.haas-fertigbau.cz
GPS: 49.23259360,13.51602670

navigovat
4.2 z 5

Ověřené recenze firmy Haas Fertigbau

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nemáme k dispozici.

Tato firma je členem Asociace dodavatelů montovaných domů, jejíž úkolem je zabezpečení kvality staveb na bázi dřeva prostřednictvím certifikace.Plánujeme, vyrábíme a stavíme rodinné domy nejvyšší kvality. Patříme k vedoucím společnostem v odvětví dřevostaveb a naše postavení na trhu neustále posilujeme.
Pomáháme svým klientům navrhnout vysněný domov do posledních detailů, díky nimž si v něm užijí každý den. Důsledně se postaráme o hladký průběh stavby, protože chceme, abyste neměli žádné zbytečné starosti. Garantujeme vám pevné ceny i termíny dodávek. Spolehnout se můžete na prvotřídní materiály a špičkové služby. Provedeme vás celým procesem a na konci vám předáme klíč od vytouženého domova. Na vás už bude jen jediné – spokojeně bydlet!

Neustále vylepšujeme certifikované konstrukční systémy Thermo-Protect®. Nabízíme difuzně uzavřené i otevřené izolační stěny, které garantují vynikající koeficient prostupu tepla s parametry pasivních domů. Díky masivní konstrukci a dvojitému opláštění, jsou velice stabilní a vynikají perfektní akustikou a zvukovou izolací. Betonové konstrukce podlah a těžká izolace ve střeše tyto parametry ještě vylepšují.

Domov, který si dnes u nás pořídíte, tak bude po všech stránkách lepší. A není to fráze, naše domy jsou totiž ve srovnání nejen s minulostí, ale také s konkurencí v současnosti větší, teplejší, světlejší, tišší, bytelnější a luxusnější.Vaše recenze firmy Haas Fertigbau s.r.o. :

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA