HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Neat Houses – Rodinné domy s.r.o.

Naše společnost staví rodinné domy téměř 30 let. Máme za sebou stovky dřevostaveb i zděných domů po celé České republice.

Neat Houses – Rodinné domy s.r.o.
Trávnická 12, 796 01 Prostějov

Telefon: 773820202
E-mail: info@neathouses.eu
Web: www.neathouses.eu
GPS: 49.47070890,17.12164870

navigovat
4.2 z 5

Ověřené reference firmy Neat Houses

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nejsou k dispozici.

Firma Neat Houses – Rodinné domy s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Olomouckém kraji, zejména pak v okolí obce Prostějov.


Stavíme nízkoenergetické domy, dřevostavby, zděné stavby, rodinné domy na klíč, bungalovy, rodinné domy na patro včetně základové desky.

Předností naší firmy je, že se jedná o RODINNOU FIRMU, která si zakládá a staví na svém dobrém jméně, což pro investora znamená především záruku kvality odvedené práce.

Jsme oficiálním partnerem projekční kanceláře G Servis. Všechny jejich projekty (víc než 1200 projektů) jsme schopni postavit ve variantě dřevostavby, tak zděné stavby. Stačí si jen vybrat a my Vám vypracujeme nezávazně cenovou nabídku.

V rámci výstavby budete mít od nás projektovou dokumentaci ZDARMA a vnitřní dispozici si můžete upravit k obrazu svému také BEZPLATNĚ (posun příček, změna velikosti otvorů, přidání okna/dveří a pod.)

V ceně domu je ZDARMA průkaz energetické náročnosti budovy a navíc BLOWER DOOR test vzduchotěsnosti také ZDARMA.


Reference postavených domů Neat Houses – Rodinné domy s.r.o.ZOBRAZIT DETAIL

Vaše recenze firmy Neat Houses – Rodinné domy s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Atypický dům Plzeň

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb