HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

VARIO VILA, s.r.o.

Realizujeme nizkoenergetické a pasivní domy. Navrhujeme dřevostavby v difuzně otevřené konstrukci, v menší míře i v difuzně uzavřené konstrukci. Vyrábíme i příhradové vazníky a zateplujemou foukanou izolací.

VARIO VILA, s.r.o.
Šumperská 1350 , 783 91 Uničov

Telefon: +420587439827
E-mail: variovila@variovila.cz
Web: www.variovila.cz
GPS: 49.78016630,17.12155980

navigovat
4.1 z 5

Ověřené reference firmy VARIO VILA, s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nejsou k dispozici.

Firma VARIO VILA, s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Olomouckém kraji, zejména pak v okolí obce Uničov.Tato firma splňuje přísné požadavky certifikace Dokument národní kvality, která prověřuje celý proces návrhu i realizace stavby.Vario Vila, s. r. o. je podnikatelským subjektem, který se pohybuje na trhu dřevostaveb již od roku 2000. V hlavní míře zabývá výrobou a montáží individuálních montovaných dřevěných rodinných domů, bytových domů, příhradových vázníků, POSI nosníků, výrobních hal a jiných objektů. V současné době je většina výroby realizovaná v České republice, v menší míře i v zahraničí (Švýcarsko, Holandsko). Již několik let nabízíme i zateplení domů foukanou izolací Climatizér Plus.

Jsme připraveni Vám postavit Váš dřevěný montovaný dům či jiný objekt systémem moderních dřevostaveb, neboť z technického hlediska u malých a středních objektů zmiňované dřevostavby těžko hledají konkurenci. Nově nás můžete spatřit na venkovních reklamách pod heslem Domy pro radost.

Jelikož naše firma provádí stavby dřevěných montovaných domů i mimo území ČR - a to v zemích, kde je měřítko kvality posunuto velmi vysoko, jsme schopni Vám zaručit naprosto precizní provedení stavby.Vaše recenze firmy VARIO VILA, s.r.o.:


POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA