HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

VARIO VILA, s.r.o.

Realizujeme nizkoenergetické a pasivní domy. Navrhujeme dřevostavby v uzavřené i difuzně otevřené konstrukci.

VARIO VILA, s.r.o.
Šumperská 1350 , 783 91 Uničov

Telefon: +420587439827
E-mail: variovila@variovila.cz
Web: www.variovila.cz
GPS: 49.78363700,17.11419780

navigovat
4 z 5

Ověřené recenze firmy VARIO VILA, s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nemáme k dispozici.

Firma VARIO VILA, s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Olomouckém kraji, zejména pak v okolí obce Uničov.


Tato firma je členem Asociace dodavatelů montovaných domů, jejíž úkolem je zabezpečení kvality staveb na bázi dřeva prostřednictvím certifikace.Vario Vila, s. r. o. je podnikatelským subjektem, který se v hlavní míře zabývá výrobou a montáží individuálních montovaných dřevěných rodinných domů, bytových domů, příhradových vázníků, POSI nosníků, výrobních hal a jiných objektů. V současné době je většina výroby realizovaná v České republice, v menší míře i v zahraničí (Švýcarsko, Holandsko).

Jsme připraveni Vám postavit Váš dřevěný montovaný dům či jiný objekt systémem moderních dřevostaveb, neboť z technického hlediska u malých a středních objektů zmiňované dřevostavby těžko hledají konkurenci. Nově nás můžete spatřit na venkovních reklamách pod heslem Domy pro radost.

Jelikož naše firma provádí stavby dřevěných montovaných domů i mimo území ČR - a to v zemích, kde je měřítko kvality posunuto velmi vysoko, jsme schopni Vám zaručit naprosto precizní provedení stavby.Katalog domů VARIO VILA, s.r.o.

Iveta


VÍCE INFO

Vaše recenze firmy VARIO VILA, s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Bungalov Instinkt - Neveklov

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb