HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

VEXTA a.s.

Rodinné domy-dřevostavby, celá ČR – doprava zdarma, vlastní výrobní hala. Katalog RD VEXTA zdarma, celoživotní záruka na nosný skelet, projekt. dokumentace zdarma. Vzorové domy, reference, záruky. Vyrábíme a stavíme i domy pasivní a nízkoenergetické

VEXTA a.s.
Hovorčovická 137, 250 65 Bořanovice-Pakoměřice

Telefon: +420800900963
E-mail: drevostavby@vexta.cz
Web: www.vextadomy.cz
GPS: 50.17946480,14.48580220

navigovat
3.6 z 5

Ověřené recenze firmy VEXTA a.s.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nemáme k dispozici.

Firma VEXTA a.s. se specializuje na dřevostavby v Praze, zejména pak v okolí obce Roztoky.


Tato firma splňuje přísné požadavky certifikace Dokument národní kvality, která prověřuje celý proces návrhu i realizace stavby.Nabízíme jak klasické dřevostavby, tak i dřevostavby moderně pojaté a to se všemi souvisejícími dodávkami a pracemi. Výstavbu pro dřevostavby katalogových i atypických rodinných domů realizujeme jak v provedení "na klíč", tak v provedení "na dokončení" na území celé ČR. Doprava je zcela zdarma.
Naše dřevostavby jsou dodávány standardně včetně základové desky - pro platnost celoživotní záruky na nosnou konstrukci. Našim klientům smluvně garantujeme termín předání dokončené dřevostavby a pevně sjednanou cenu!
Při realizaci projektových dřevostaveb využíváme spojení tradičních a nejmodernějších postupů, čímž zajišťujeme komfort a vysokou životní úroveň pro vaše bydlení.
Naše dřevostavby stavíme rychle a efektivně, díky praktičnosti suché výstavby, čímž eliminujeme stavební suť a odpad.
Máme vlastní výrobní halu na severní Moravě, a proto pro naše dřevostavby garantujeme prověřené stavební materiály, které musí splňovat ty nejpřísnější normy a kritéria.
Nabízíme profesionální přístup a individuální řešení.
Nepřipouštíme svévolnou úpravu ceny.Vaše recenze firmy VEXTA a.s.:


POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Rodinný dům Křoví

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb