HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸
 

Krbová kamna s výměníkem 15 kW

Termolsotta
více informací →
Ardhea-f Evo 5 TV
více informací →
LEND 11/5 TV
více informací →

Nejvyhledávanější krbová kamna

Krbová kamna s výměníkem 15 kW jsou určena pro vytápění větších domů, bytů či kanceláří

Nabízejí vysoce efektivní využití paliva a jsou vybavena řízením pro optimální účinnost. K vyhřívání je možné použít jak dřevo, tak i pelety či jiné palivo. Některé modely jsou vybaveny i ekologickou konstrukcí, která umožňuje využívat externího vzdušného kompresoru pro úpravu vzduchu.

Tyto kamna se pyšní efektivním využíváním paliva s nízkou produkcí CO2 a dalších škodlivin. Tato kamna se také mohou pochlubit velmi nízkou spotřebou energie, což z nich činí skvělou volbu pro ekologicky šetrné vytápění.

Krbová kamna s výměníkem 15 kW jsou určena pro vytápění domu i bytu s malou plochou. Jsou vybavena dvojitým akumulačním systémem, který umožňuje ukládat teplo až na 18 hodin. Tato kamna jsou také vybavena automatickou regulací poměru dřeva a vzduchu, což zajišťuje optimální využití paliva.

Vysoce kvalitní výměník tepla zajišťuje maximální výkon a účinnost. Díky svému kompaktnímu designu a snadnému přenosu představují tyto kamna skvělý způsob, jak vytápět malé domy.

Podělte se s námi o vaše zkušenosti s krbovými kamny s výměníkem

Podívejte se na různé modely krbových kamen s výměníkem, které jsou seřazené podle jejich oblíbenosti. Pokud máte zkušenosti s některým z modelů, budeme rádi, když se podělíte o své zkušenosti v naší diskusi.

Hodnocení: 5/5 (1 hlasů)

Volba parametrů krbových kamen s výměníkem 15 kW

zobrazit další filtry


Podělte se o Vaše zkušenosti krbovými kamny s výměníkem 15 kW:

Krbová kamna s výměníkem 15 kW - výběr TOP modelů