HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Online kurz: Stavíme dům aneb 6 kroků k vlastnímu bydlení

Chystáte se stavět?
VSTOUPIT DO KURZUStavba vlastního domu Vás nemusí připravit o všechny peníze a nervy. Nechte si poradit od nezávislých odborníků, kteří pro Vás shromáždili užitečné zkušenosti a ušetřete statisíce korun.

V čem je tento kurz vyjímečný?

 1. Za minimální čas (90 minut) získáte maximum informací (komplexní know-how o stavbě domu)
 2. Za kurzem nestojí architektonická kancelář ani stavební firma, pro kterou jste budoucím zákazníkem. Obsah tohoto kurzu byl vytvořen nezávislými odborníky a prošel revizí renomovaných institucí (viz níže sekce partneři). Tím je zajištěna objektivita informací.
 3. Kurz není zaměřen pouze na dřevostavby. Zabývá se stavbou domu obecně - ať už z jakéhokoli materiálu.
 4. Interaktivní pracovní listy Vám umožní si nanečisto vypočítat skutečnou cenu Vašeho domu a udržet celý proces výstavby pevně v rukách.
 5. Doplňující materiály, které budete v průběhu stavby domu potřebovat (např. seznam dokumentů pro stavební povolení), jsou též součástí kurzu.
 6. Přístup ke kurzu je časově neomezený, můžete se k němu kdykoli v budoucnu vrátit.

Co se v kurzu naučíte?

 • Seznámíte se se všemi fázemi procesu stavby – od prvotní myšlenky až po předání klíčů.
 • Spočítáte si předem všechny náklady na stavbu svého domu.
 • Pochopíte souvislosti a návaznosti jednotlivých fází stavby, proniknete do zákulisí.
 • Ujasníte si rozdíly mezi stavbou svépomocí, na klíč, s architektem atd.
 • Dozvíte se, které fáze stavby je dobré si pohlídat, a které můžete přenechat na ostatních.


VSTOUPIT DO KURZUPro koho je kurz určen?

 • Lidé, kteří nikdy nestavěli, se nemají jak dozvědět, co je čeká. Stavba vlastního domu je velké rozhodnutí, splnění snu, ale také několikamilionová investice, která s sebou mnohdy nese zadlužení na velkou část života. Novostavitelé nemají žádnou jistotu, že vše dobře dopadne a jejich příběhy často končí frustrací, finančním i duševním vyčerpáním, rozvodem a podobně.
 • Nezáleží na tom, jaký dům chcete stavět, kde ho chcete stavět nebo s kým. Proces stavby domu je více či méně stále stejný. A právě o toto know-how se s Vámi chceme podělit.
 • Abyste se nezařadili mezi ty, kteří si na konci řeknou: „Až budeme stavět příště, budeme chytřejší.“ Věříme, že chcete stavět jen jednou, ale zato pořádně. A my vám k tomu chceme pomoci.
 • Kurz je určen pro všechny zájemce o vlastní bydlení, nejen pro ty, kteří chtějí stavět svépomocí.

VSTOUPIT DO KURZU


Příběh autora

Autorem kurzu je Ing. Petr Novák, který hned po studiích nastoupil do stavební firmy a několik let řídil projekty výstavby rodinných domů. Úspěšně absolvoval i velké developerské projekty či stavby domů pro náročného norského klienta za polárním kruhem.

Petr byl v každodenním kontaktu s klienty, zažíval s nimi mnoho příběhů a opakujících se událostí, při kterých se dopouštěli chyb, které je stály zbytečně vyhozené statisíce korun.

Na základě získaných zkušeností se rozhodl změnit svůj životní směr a přešel ze strany stavitelů na stranu lidí, kteří chtějí stavět. Tehdy založil nezávislý informační portál Dřevostavitel, s cílem poskytovat informace lidem, kteří se rozhodli postavit vlastní dům. Dnes je Dřevostavitel již nejčtenějším obrovým médiem v Česku.

Mimo odborné články předává Ing. Petr Novák zkušenosti lidem také formou přednášek či školení. Díky vysokému zájmu již není v lidských silách vyhovět všem. Proto se rozhodl se svým týmem zpracovat veškeré informace, zkušenosti a know-how do jednoho online kurzu, a ten Vám dát k dispozici.VSTOUPIT DO KURZUInformace o kurzu

Téma
Jak si nechat postavit dům a ušetřit statisíce korun i nervy.

Obsah

 • 7 videolekcí (celkem 90 minut)
 • interaktivní cvičení
 • pracovní listy a užitečné dokumenty

Autor
Ing. Petr Novák, nezávislý odborník

Cena
290,- Kč

Co říkají absolventi kurzu?

Petr Poláček: „Co se týče kurzu, jsem s jeho obsahem velice spokojen. Líbí se mi jeho komplexnost a přehlednost. Pro někoho, kdo uvažuje o novém bydlení a nemá reálnou představu, co to všechno obnáší, přináší kurz cenné informace. Cena za kurz, byly pro mě nejlépe investované peníze za poslední dobu.”

Petr Hanák: „V rámci časového horizontu nám Petr poskytl maximální množství informací. Dotazy i následná diskuze jsou ku prospěchu všem. materiály jsou zpracovány přehledně, přednáška, dotazy i diskuze se týkají přednášeného tématu.”

Martin Dědina: „Super kurz pro každého, kdo uvažuje o stavbě domu, tím spíš o dřevostavbě. Dostal jsem podrobný návod, co krok po kroku zařídit a ještě tipy na konkrétní stavební firmy. Kurz se může lehce protáhnout, ale na druhou žádné otázky nezůstanou nezodpovězeny!”

Hodnocení lektora: „Příjemný, vstřícný, ochotný a znalý problematiky..”

Irena Kadlečková: „Kurz trval 3 hodiny a utekl jako voda, ani chvilku jsem se nenudila. Měl jasně stanovenou strukturu a současně v něm bylo dost prostoru pro konkrétní dotazy a případy. Dozvěděla jsem se všechno, co mě zajímalo a mnohem víc – vím, na jaké věci se teď zaměřit konkrétně a jak si vytříbit cíle.”

Hodnocení lektora: „Je vždycky radost jít na kurz ke zkušenému profesionálovi, jako je Petr. Připravené pracovní podklady pro účastníky, příjemné prostředí a hlavně spousta utříděných praktických informací. .”

Ludmila Formánková: „kurz byl velmi poučný a odpověděl mi na všechny mé otázky”

Hodnocení lektora: „odborník, který ví, o čem mluví, a ještě je vtipný:).”

Jana Formánková: „Kurz byl pro mě přínosem a odpověděl mi na důležité otázky”

Hodnocení lektora: „Lektor měl příjemné vystupování, byl připravený na kurz, vypracoval všem přehledné materiály a snažil se odpovědět na všechny dotazy..”

Pavla Hrubá: „Kurz byl pro mě přínosem, ale trochu delší forma mě ke konci dost vyčerpala. Možná bych kurz rozdělila na dva, ale to je můj osobní názor a neschopnost se delší dobu soustředit ;-)”

Hodnocení lektora: „Petr je odborník a rozumí tomu co říká. Vše od něho bylo srozumitelné..”

Lukáš Úředníček: „Kurz byl velmi zajímavý. Velmi dobrý nápad, jak lidem "otevřít oči a mysl" v případě, že se rozhodnou začít si budovat svůj vlastní domov.”

Hodnocení lektora: „S lektorem jsem byl velmi spokojen. Hned na začátku navodil přátelskou atmosféru a během celého kurzu prokazoval velmi odborné znalosti a zkušenosti, které dokázal "předat dál"..”


Partneři a odborní konzultanti


Přehled kapitol


Krok 1 - Chceme stavět?

Vstoupit »

Krok 2 - Máme pozemek?

Vstoupit »

Krok 3 - Tvoříme projekt

Vstoupit »

Krok 4 - Jdeme si pro povolení

Vstoupit »

Krok 5 - Stavíme dům

Vstoupit »

Krok 6 - Zabydlujeme dům

Vstoupit »

Hlavní otázky nakonec

Vstoupit »
drevostavitel&utm_campaign=rn