HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Výpočet ceny vazníkové střechy

Potřebujete-li zjistit cenu vazníkové střechy, budete potřebovat zadat 4 základní parametry do níže uvedené kalkulačky na vazníky. Vazníkový krov pro jakýkoliv tvar střechy je počítán na základě tvaru domu, typu střechy (sedlová střecha, valbová střecha, pultová střecha atd.), plochy střechy udávané v metrech čtverečních a sklonu střechy. Poslední proměnou pro vypočtení ceny vazníkové střechy je volba kraje. Na základě těchto údajů kalkulačka vypočítá orientační cenu vazníku a nabídne i ověřeného dodavatele vazníku v příslušném kraji.

Pozn.
Ceny vazníků vypočteny kalkulačkou vychází z celorepublikového průměru více výrobců vazníku. Ceny vazníku se proto mohou u jednotlivých výrobců mírně lišit a je nutné si je nejprve ověřit s dodavatelem.Kalkulačka pro výpočet ceny vazníkové střechy zjistí orientační cenu vazníku a doporučí ověřeného dodavatele vazníků z příslušného kraje.

Související kalkulačky


Zobrazit všechny kalkulačky

Další zajímavé články o dřevostavbách

Dobrovolníci v Brně narazili při úklidu na vzácný odpad. Odborníci datují jeho stáří na 500 milionů let
V Brně nalezli dobrovolníci při úklidu rozsáhlé černé skládky doposud nejstarší „odpad“ v podobě zkamenělin trilobitů. Potěšujícím zjištěním je, že odpadů ve veřejném prostoru meziročně ubývá…...

Váš názor na tuto kalkulačku

Přejít na výpočet
  • Tento výpočet Vám pomůže určit orientační cenu vazníkové střechy.
  • Výpočet ceny vazníků je založen na tvaru domu, typu střechy, sklonu střecha a celkové plochy. Kalkulačka na vazníky doporučí lokálního dodavatele vazníků.
165 -22

Hodnocení: 4.7/5 (178 hodnocení)

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Přihlaste se k odběru a dostávejte nejžhavější novinky:

E-MAIL
POŠLETE MI JE
Souhlas se zpracováním os. údajů