HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸
 

Bílá PVC podlaha

Vyberte si vinylovou podlahu v realistickém konfigurátoru


ZOBRAZ KOMPLTENÍ SORTIMENT →Duplex 1727
359,- Kč
více informací →
PVC LOFTEX 2172 OPERA
více informací →
Homogenní PVC Tarkett iQ MEGALIT - Megalit WHITE 0605
více informací →

Nejvyhledávanější podlahy

Bílá PVC podlaha je oblíbenou volbou pro komerční a domácí prostory

Je trvanlivá, odolná vůči vlhkosti a snadno se čistí. Tyto podlahy jsou vyrobeny z polyvinylchloridového materiálu, který je odolný vůči vlhkosti, snadno se čistí, odolný proti poškrábání, snadno se instaluje a je k dispozici v široké škále barev a textur. Bílá PVC podlaha poskytuje měkký a pohodlný podklad pod nohou a je snadno čistitelná. Jedinou nevýhodou je, že se může stát kluzkou, ale to lze snadno vyřešit pomocí protiskluzových nátěrů.

Výhody bílé PVC podlahy

PVC podlahy jsou vhodné jak do interiérů, tak do exteriérů. Kromě toho mají několik dalších výhod, které je činí velmi oblíbenými v mnoha typech prostor.

1. Odolnost: Bílá PVC podlaha je velmi odolná vůči poškrábání a poškození, což z ní dělá skvělou volbu pro místa s vysokou frekvencí chůze.

2. Snadná údržba: Bílá PVC podlaha je velmi snadno čistitelná pomocí mýdla a vody. Není nutné používat drsné čisticí prostředky, abyste dosáhli dobrých výsledků. Kromě toho je PVC odolná vůči plísním a bakteriím, které se mohou kolem ní hromadit.

3. Nízké náklady: Bílá PVC podlaha je velmi cenově dostupná, což činí její instalaci dostupnou pro většinu lidí.

4. Variabilita: Existuje mnoho různých typů PVC podlah, které jsou k dispozici v různých barvách a vzorech, které umožňují jednotlivcům vytvářet zcela unikátní a zajímavé designové prvky.

5. Snadná instalace: Bílá PVC podlaha je jednou z nejjednodušších typů podlahy k instalaci. Je velmi lehká a nevyžaduje žádné speciální nástroje nebo dovednosti.

Hodnocení: 5/5 (1 hlasů)

Volba parametrů bílé PVC podlahy

zobrazit další filtry


Podělte se o Vaše zkušenosti bílou PVC podlahou:

Bílá PVC podlaha - výběr TOP modelů