HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸
 

Jídelní stoly

MAURYCY
2.649,- Kč
více informací →
Ksawery
1.890,- Kč
více informací →
SOCRATES
2.890,- Kč
více informací →
Olivia Bianco
6.335,- Kč
více informací →
Federico
11.612,- Kč
více informací →

Nejvyhledávanější stoly

Na co byste měli myslet, když vybíráte jídelní stůl

Než začnete vybírat jídelní stůl, promyslete si prostor, do kterého chcete jídelní stůl umístit. Často se totiž stává, že jídelní stůl, který si lidé z prodejny přivezli domů, je menší, nebo naopak větší, než daný prostor dovolí. Také si spočítejte, kolik míst k sezení u jídelního stolu vlastně budete potřebovat. A nezapomeňte i na to, že třeba na Vánoce či jiné rodinné oslavy se u vás může sejít širší rodina a bude potřeba více místa. Z toho důvodu jsou velmi praktické rozkládací jídelní stoly.

Tvar, design i materiál jídelního stolu jsou dalšími faktory, které budete při výběru zvažovat. Stoly si můžete jednoduše filtrovat přesně podle vašich požadavků. K jídelnímu stolu budete ještě potřebovat i židle, které je vhodné vybírat zároveň s jídelním stolem. Společný výběr jídelního stolu s židlemi vám zajistí nejen sjednocený design, ale i vhodné prostorové umístění.

Hlasujte pro nejlepší jídelní stůl

Níže najdete seznam námi vybraných top jídelních stolů, které nás zaujaly svou cenou, designem a parametry. Jejich pořadí je určeno hlasováním čtenářů pomocí tlačítka „To se mi líbí“, ke kterému můžete přispět i vy svým hlasem.

Hodnocení: 4/5 (89 hlasů)

Volba parametrů jídelního stolu

zobrazit další filtry


Podělte se o Vaše zkušenosti s jídelním stolem:

Jídelní stoly - výběr TOP modelů

Jídelní stůl Alaras

Jídelní stoly v ceně do 15.000,- Kč
Místnost:Kuchyně
Tvar:Obdélníkový
Dekor:Bílá
Konstrukce:Rozkládací
Využití:Jídelní
Cena vč. DPH15.000,- Kč
Zobrazit detail