HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

For Wood , For Pasiv, For Therm a Střechy Praha - vstupenka zdarma na veletrhy

Navštivte zdarma veletrh For Wood 2020!

Veletrh stavebnictví na bázi dřeva, který se koná ve dnech 6.2 až 8.2. 2020, přinese nejen všechny potřebné informace, ale představí také novinky ze světa dřevostaveb. Dřevostavitel Vám nyní nabízí v omezeném množství For Wood vstupenku zdarma ke stažení. S pomocí této vstupenky se zdarma dostanete také na ostatní veletrhy, které probíhají v tuto dobu v Praze - Letňanech. Jsou to: veletrh zaměřený na pasivní domy - For Pasiv, dále veletrh vytápění For Therm a také veletrh orientovaný na střechy a střešní krytinu s názvem Střechy Praha.

Čestná vstupenka na For Wood

V zeleném boxíku, který najdete na této stránce vpravo (případně dole), vyplňte Váš email a PSČ. Potvrďte kliknutím na tlačítko Zaslat vstupenku. Kód k získání bezplatné vstupenky Vám bude doručen do Vaší emailové schránky do 15 minut.

Co vše obnáší vstupenka na For Wood zdarma?

Vstupenky zdarma poskytujeme ve spolupráci s provozovatelem veletrhu For Wood, For Pasiv, For Therm a Střechy Praha a jedná se o časově i množstevně omezenou nabídku. Na jeden e-mail je možno získat pouze jednu vstupenku. V případě zájmu o více vstupenek na for wood zdarma, opakujte zadání s použitím jiné e-mailové adresy.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Chci vstupenku ZDARMA