HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Navštivte Aquatherm Praha - vstupenka ke stažení ZDARMA

Navštivte zdarma veletrh Aquatherm 2024 v Praze!

Veletrh Aquatherm, který se koná ve dnech 5. - 8. března 2024, přinese průřez celým světem topení a kromě informací a novinek nabídne také praktické ukázky, zajímavé přednášky a bezplatné poradenství. Dřevostavitel Vám nyní nabízí v omezeném množství vstupenku na veletrh Aquatherm zdarma ke stažení.

Veletrh na pražském výstavišti každoročně láká tisíce návštěvníků, kteří mají možnost na jednom místě poznat vystavovatele napříč celým odvětvím, od realizace, přes řemesla, technologie, materiály a výrobky až po konstrukce a technická zařízení. Každý rok má veletrh také jedno hlavní téma, kterému se do hloubky věnuje a představuje tak návštěvníkům novinky, trendy a vychytávky z dané oblasti. Kromě samotné prezentace jsou velmi přínosné praktické ukázky, zajímavé přednášky, poradenství a soutěže.

Jak získat vstupenku zdarma na veletrh Aquatherm?

V zeleném boxíku, který najdete na této stránce vpravo (případně dole), vyplňte Váš e-mail a PSČ. Potvrďte kliknutím na tlačítko Zaslat vstupenku. Kód k získání bezplatné vstupenky Vám bude doručen do Vaší e-mailové schránky.

Čestná vstupenka na veletrh Aquatherm

Vstupenky zdarma poskytujeme ve spolupráci s provozovatelem veletrhu Aquatherm. Jedná se o časově i množstevně omezenou nabídku. Na jeden e-mail je možné získat pouze jednu vstupenku. V případě zájmu o více vstupenek na veletrh Aquatherm v Praze zdarma opakujte zadání s použitím jiné e-mailové adresy.

Těšíme se na Vaši návštěvu!