HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Navštivte veletrh For Arch 2024 - vstupenka ke stažení ZDARMA

Navštivte zdarma For Arch 2024!

Mezinárodní stavební veletrh, který se koná ve dnech 19.–23. 9. 2023 na výstavišti v pražských Letňanech, přinese nejen všechny potřebné informace pro odborníky i laickou veřejnost, ale představí také novinky ze světa stavebnictví. Dřevostavitel Vám nyní nabízí v omezeném množství vstupenku na veletrh For Arch zdarma ke stažení.

Veletrh For Arch každoročně hostí stovky vystavovatelů a desetitisíce návštěvníků, jedná se bez diskuze o největší a nejnavštěvovanější veletrh o stavebnictví v ČR. Mezi vystavovateli najdete jak české, tak zahraniční špičky ze všech oblastí stavebnictví, od investorů a developerů, přes výrobce a dodavatele až po samotné řemeslníky. Těšit se můžete na prezentaci Stavby roku, nejnovější technologie a trendy v oboru. Rozhodně byste si také neměli nechat ujít praktické ukázky řemesel a odborné workshopy a semináře.

Jak získat vstupenku zdarma na veletrh For Arch?

V zeleném boxíku, který najdete na této stránce vpravo (případně dole), vyplňte Váš e-mail a PSČ. Potvrďte kliknutím na tlačítko Zaslat vstupenku. Kód k získání bezplatné vstupenky Vám bude doručen do Vaší e-mailové schránky.

Čestná vstupenka na For Arch v Praze Letňanech

Vstupenky zdarma poskytujeme ve spolupráci s provozovatelem veletrhu For Arch. Jedná se o časově i množstevně omezenou nabídku. Na jeden e-mail je možné získat pouze jednu vstupenku. V případě zájmu o více vstupenek na For Arch zdarma opakujte zadání s použitím jiné e-mailové adresy.

Těšíme se na Vaši návštěvu!