HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Navštivte veletrh For Decor - vstupenka ke stažení ZDARMA

ForDecor 2023 je za námi. Vstupenku již není možné stáhnout. Těšíme se na viděnou příště.

Navštivte zdarma For Decor 2023!

                   

Ve dnech 19.–21. 1. 2023 se v pražských Letňanech koná veletrh dekorací, bytových a kuchyňských doplňků a dárkových předmětů. Na veletrhu se můžete potkat s oblíbenými vystavovateli zvučných jmen, novinkou bude floristický sortiment a noví zahraniční vystavovatelé. Dřevostavitel Vám v omezeném množství nabízí vstupenku na veletrh For Decor zdarma ke stažení.

                   

Veletrh For Decor se zaměřuje na jarní a letní sezónu, najdete tu však i celoroční dekorace, tipy na Vánoce 2022 nebo třeba inspiraci na zařízení luxusní home office. Odborníci z řad vystavovatelů vás seznámí s nejnovějšími trendy a novinkami pro letošní rok.

Jak získat vstupenku zdarma na veletrh For Decor?

V zeleném boxu vpravo nahoře (případně dole na mobilním telefonu) vyplňte Váš e-mail a PSČ a klikněte na tlačítko Zaslat vstupenku. Kód k získání bezplatné vstupenky vám pošleme na váš e-mail.                    

Čestná vstupenka na For Decor v Praze Letňanech

Vstupenky zdarma poskytujeme ve spolupráci s provozovatelem veletrhu For Decor. Jedná se o časově i množstevně omezenou nabídku. Na jeden e-mail je možné získat pouze jednu vstupenku. V případě zájmu o více vstupenek na For Decor zdarma opakujte zadání s použitím jiné e-mailové adresy.                    

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Chci vstupenku ZDARMA

Rozbalit formulář →