HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Navštivte veletrhy For Wood, For Pasiv, For Therm a Střechy Praha - vstupenka ke stažení ZDARMA

Navštivte zdarma For Wood 2024!

Veletrh dřevěných staveb, který se koná ve dnech 15. - 17. 2. 2024 na veletrhu v pražských Letňanech, přinese obsáhlé informace o využití dřeva ve stavebnictví a představí technické novinky a konkrétní produkty na poli dřevostaveb. Dřevostavitel Vám nyní nabízí v omezeném množství vstupenku na veletrh For Wood zdarma ke stažení.

Jako návštěvníci veletrhu máte možnost osobně poznat spoustu špičkových firem, které zde představí technologické inovace, moderní materiály a náročné konstrukce dřevostaveb. Zároveň se dozvíte, jak správně postupovat při návrhu dřevěné budovy, jak vybírat materiál nebo jaké technologie jsou pro vaši stavbu nejvhodnější.

Souběžně s veletrhem For Wood 2024 probíhá i veletrh For Pasiv 2024, který je zaměřený na nízkoenergetické, pasivní a nulové domy. Mezi vystavovateli jsou prestižní firmy ze všech oblastí oboru, které vám představí toto stále oblíbenější odvětví ve stavebnictví. Lákadlem je i velmi atraktivní doprovodný program a Poradenské centrum, které Vás propojí přímo s odborníkem, kterého potřebujete.

Jak získat vstupenku zdarma na veletrh For Wood?

V zeleném boxíku, který najdete na této stránce vpravo (případně dole), vyplňte Váš e-mail a PSČ. Potvrďte kliknutím na tlačítko Zaslat vstupenku. Kód k získání bezplatné vstupenky Vám bude doručen do Vaší e-mailové schránky.

Čestná vstupenka na For Wood v Praze Letňanech

Vstupenky zdarma poskytujeme ve spolupráci s provozovatelem veletrhu For Wood. Jedná se o časově i množstevně omezenou nabídku. Na jeden e-mail je možné získat pouze jednu vstupenku. V případě zájmu o více vstupenek na For Wood zdarma opakujte zadání s použitím jiné e-mailové adresy.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Chci vstupenku ZDARMA

Rozbalit formulář →