HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Navštivte veletrhy For Wood, For Pasiv, For Therm a Střechy Praha - vstupenka ke stažení ZDARMA

ForWood 2023 je za námi. Vstupenku již není možné stáhnout. Těšíme se na viděnou příště.

Navštivte zdarma For Wood 2023!

Veletrh dřevěných staveb, který se koná ve dnech - neni stanoven - na veletrhu v pražských Letňanech, přinese obsáhlé informace o využití dřeva ve stavebnictví a představí technické novinky a konkrétní produkty na poli dřevostaveb. Dřevostavitel Vám nyní nabízí v omezeném množství vstupenku na veletrh For Wood zdarma ke stažení.

Jako návštěvníci veletrhu máte možnost osobně poznat spoustu špičkových firem, které zde představí technologické inovace, moderní materiály a náročné konstrukce dřevostaveb. Zároveň se dozvíte, jak správně postupovat při návrhu dřevěné budovy, jak vybírat materiál nebo jaké technologie jsou pro vaši stavbu nejvhodnější.

Souběžně s veletrhem For Wood 2023 probíhá i veletrh For Pasiv 2023, který je zaměřený na nízkoenergetické, pasivní a nulové domy. Mezi vystavovateli jsou prestižní firmy ze všech oblastí oboru, které vám představí toto stále oblíbenější odvětví ve stavebnictví. Lákadlem je i velmi atraktivní doprovodný program a Poradenské centrum, které Vás propojí přímo s odborníkem, kterého potřebujete.

Jak získat vstupenku zdarma na veletrh For Wood?

V zeleném boxíku, který najdete na této stránce vpravo (případně dole), vyplňte Váš e-mail a PSČ. Potvrďte kliknutím na tlačítko Zaslat vstupenku. Kód k získání bezplatné vstupenky Vám bude doručen do Vaší e-mailové schránky.

Čestná vstupenka na For Wood v Praze Letňanech

Vstupenky zdarma poskytujeme ve spolupráci s provozovatelem veletrhu For Wood. Jedná se o časově i množstevně omezenou nabídku. Na jeden e-mail je možné získat pouze jednu vstupenku. V případě zájmu o více vstupenek na For Wood zdarma opakujte zadání s použitím jiné e-mailové adresy.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Chci vstupenku ZDARMA

Rozbalit formulář →