HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Navštivte Stavební veletrh Brno - vstupenka ke stažení ZDARMA

Veletrh je za námi. Vstupenku již není možné stáhnout. Těšíme se na viděnou příště.

Navštivte zdarma Stavební veletrh 2024 v Brně!

Stavební veletrh Brno, který se koná ve dnech 24.4.2024 – 27.4.2024, přinese průřez celým stavebnictvím a kromě informací a novinek nabídne také praktické ukázky, zajímavé přednášky a bezplatné poradenství. Dřevostavitel Vám nyní nabízí v omezeném množství vstupenku na Stavební veletrh Brno zdarma ke stažení.

Stavební veletrh na brněnském výstavišti každoročně láká tisíce návštěvníků, kteří mají možnost na jednom místě poznat vystavovatele napříč celým stavebním odvětvím, od realizace staveb, přes řemesla, technologie, materiály a výrobky až po stavební konstrukce a technická zařízení. Každý rok má veletrh také jedno hlavní téma, kterému se do hloubky věnuje a představuje tak návštěvníkům novinky, trendy a vychytávky z dané oblasti. Kromě samotné prezentace jsou velmi přínosné praktické ukázky, zajímavé přednášky, poradenství a soutěže.

Jak získat vstupenku zdarma na Stavební veletrh Brno?

V zeleném boxíku, který najdete na této stránce vpravo (případně dole), vyplňte Váš e-mail a PSČ. Potvrďte kliknutím na tlačítko Zaslat vstupenku. Kód k získání bezplatné vstupenky Vám bude doručen do Vaší e-mailové schránky.

Čestná vstupenka na Stavební veletrh v Brně

Vstupenky zdarma poskytujeme ve spolupráci s provozovatelem Stavebního veletrhu Brno. Jedná se o časově i množstevně omezenou nabídku. Na jeden e-mail je možné získat pouze jednu vstupenku. V případě zájmu o více vstupenek na Stavební veletrh v Brně zdarma opakujte zadání s použitím jiné e-mailové adresy.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Chci vstupenku ZDARMA

Rozbalit formulář →