Postupně však z majitelovy řeči pochopily, o co tady jde. Neřekl jim to napřímo, přesto začalo vycházet najevo, že byt není klasické spolubydlení. Muž tam bydlel

Pokračujte ve čtení níže ↓
Najít v Brně bydlení není jednoduché. Zuzka to věděla ještě dřív, než vůbec začala hledat. S kamarádkou potřebovaly sehnat pronájem, ideálně bez realitky a něco, co by se vešlo do jejich studentského rozpočtu. Inzeráty mizely rychle, ceny rostly a většina nabídek byla úplně mimo jejich možnosti. Když se objevil pokoj v bytě 3+1 za přijatelnou cenu, zbystřila. Napadlo ji, že by se na ně konečně mohlo usmát štěstí.
P.S. Řešíte stavbu domu, možnosti větrání a vytápění? Navštivte online stavební veletrh Veleton, který probíhá 11. – 19. dubna 2026. Vstupenku lze získat na tomto odkazu (počet vstupenek je limitován) . Těšit se můžete také na množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i slevové vouchery.
Photocredit: Lenka Palová
číst více
