Obyvatelům měst a vesnic, ve kterých není obecní kanalizace, nezbývá nic jiného než si poradit jinak a zařídit si vlastní likvidaci splaškové vody. V takovém případě mají majitelé domů dvě možnosti


Pokračujte ve čtení níže ↓
Zatímco v minulém století byla jasným řešením nedostupné kanalizace žumpa, dnes jsme přece jen o kousek dál. Ve 21. století jsme se posunuli a Češi přechází k pohodlnějšímu a ve finále i levnějšímu řešení. Problém je v tom, že místo toho, aby legislativa toto řešení podporovala, spíše ho komplikuje a dělá z něj zbytečně zdlouhavý a nákladný proces.
P.S. Líbil se vám článek? Využijte možnost bezplatného přístupu k dalším kvalitním článkům, které pro vás připravujeme. Jednoduše klikněte zde a následně potvrďte tlačítkem Přidat.
Photocredit: © Dřevostavitel.cz
číst více