HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
OSTATNÍ ▸

Peníze uložené třeba na spořicím účtu se díky úroku zhodnocují. Jde o to, jestli zúročenou částku získáte vy nebo váš dodavatel energií

Zavřít galerii

Energetická krize, kterou odstartoval krach jednoho z velkých dodavatelů, se dotkla skoro všech domácností v Česku. Strach z nedostatku energií jako by dal silnější vítr do plachet dodavatelům, kteří na trhu zůstali. Ti často zkouší, co vše si ještě mohou k zákazníkovi dovolit. Využívají nejen nepozornosti a neznalosti, ale i důvěřivosti svých zákazníků. Pojďme se podívat, kdy je dobré zpozornět.

P.S. Tento týden panují v České republice obzvláště vysoké teploty a mnoho lidí se tak jezdí zchladit k vodě. Navštivte „Český Karibik“ s průzračnou vodou, který se nachází mezi Prahou a Brnem. Přístup je zdarma a víme, kde jsou ukryty luxusní písečné pláže. Více se dočtete zde.


Zobrazit článek →


Photocredit: Pixabay

číst více