HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
OSTATNÍ ▸

Podle jejich odhadu vycházela investice do novostavby a pozemku v lokalitě u Pardubic přibližně na 12,9 milionu korun (včetně 5% rezervy)

Zavřít galerii Novostavba nebo rekonstrukce

Pokračujte ve čtení níže ↓

Manželé přemýšleli, zda se jim více vyplatí investice do novostavby nebo staršího rodinného domu, který by bylo nutné zrekonstruovat. Obě varianty si mohli dovolit, přesto si dali tu práci a vytvořili si tabulku orientačních nákladů. Kromě samotné cenu domu počítali i dlouhodobé výdaje, splátky a provoz. Čísla jim postupně ukázala souvislosti, které při prvním pohledu vůbec nečekali.

Zobrazit celý článek →


P.S. Řešíte stavbu domu, možnosti větrání a vytápění? Navštivte online stavební veletrh Veleton, který probíhá 11. – 19. dubna 2026. Vstupenku lze získat na tomto odkazu (počet vstupenek je limitován) . Těšit se můžete také na množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i slevové vouchery.

Photocredit: Klára Janoušková

číst více