Každý, kdo si tedy chce dům opravit, zrekonstruovat nebo udělat novou fasádu, je nucen do přeložky a také do jejího financování. Nejedná se zde přitom o žádné tisícovky, nýbrž statisíce


Jako by samotná rekonstrukce domu nebyla už tak dost složitá a drahá záležitost. V některých případech s sebou může přinést také nepříjemnosti, které majitele doposud ani nenapadly. Ty znamenají nejen složité vyřizování a papírování, ale také statisícové výdaje navíc. Vyhnout se jim přitom nelze. Pokud chcete mít zrekonstruovaný dům, nemáte na výběr.
P.S. Tento týden panují v České republice obzvláště vysoké teploty a mnoho lidí se tak jezdí zchladit k vodě. Navštivte „Český Karibik“ s průzračnou vodou, který se nachází mezi Prahou a Brnem. Přístup je zdarma a víme, kde jsou ukryty luxusní písečné pláže. Více se dočtete zde.
Photocredit: Pavlína Koncošová (Wikipedia CC 1.0)
číst více