HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
OSTATNÍ ▸

Nejde o žádný novodobý trend, jde o návrat k modelu, který byl po staletí běžný. Dříve si lidé jednoduše nemohli dovolit několik samostatných domů pro jednu rodinu

Zavřít galerii Vícegenerační dům

Ještě před pár lety měli manželé jasno. Postaví si malý bungalov, vybudují zahradu a budou mít klid. Tento plán se jim však rozpadl ve chvíli, kdy začali hledat stavební pozemek. Ceny byly natolik vysoké, že si nemohli dovolit koupit parcelu a zároveň financovat stavbu vysněného domu. Ve stejné situaci se navíc ocitli i rodiče paní majitelky.

Zobrazit celý článek →


P.S. Chcete vědět, kde se dá na rozpočtu výstavby domu ušetřit a naopak kde má cenu neškudlit? Navštivte online stavební veletrh Veleton, který probíhá 11. – 19. dubna 2026. Vstupenku lze získat na tomto odkazu (počet vstupenek je limitován) . Těšit se můžete také na množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i slevové vouchery.

Photocredit: Ulysse Lemerise Bouchard - OSA images

číst více