HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Diskuze na téma: Téměř dokonalý Eurodům

Před vložením Vašeho příspěvku doporučujeme se přihlásit. Pokud ještě nemáte účet, můžete se zdarma zaregistrovat. Komerční příspěvky nejsou dovoleny.


PŘEJÍT NA ČLÁNEKDALŠÍ DISKUSE

ZRUŠIT REAKCI

Text Vašeho příspěvku
Vaše jméno
Napište slovo dřevostavitel
ODESLAT


UživatelPříspěvek

Michal Šopík
14. 05. 2012 v 19:44

Já osobně to vidím velice pozitivně. Každopádně je to impuls správným směrem. Směrem k úsporám, návratu k selskému rozumu a především nezávislosti. Howk.

Hodnocení příspěvku:

7-2

Jan Kala
29. 04. 2012 v 19:00

Cítím tu trochu skepsi vůči pokroku :). Nevím jestli není potřeba udělat nějaké kroky trošku na sílu, aby se začalo něco dít.

Hodnocení příspěvku:

9-3

Petr Novák
25. 04. 2012 v 19:42

zobrazit podnět k tomuto příspěvku

Úplný souhlas, jen bych snad ještě dodal, že technologie a materiály k vytvoření nulového domu, také nejsou zadarmo a nebudou ani v budoucnu (ikdyž by měly při masivním používání zlevnit). Abychom se tedy s nulovými technologiemei a pořádnou sazbou DPH nedopracovani za domy k částkám, které budou pro investory nepřijatelné.

Hodnocení příspěvku:

12-2

Filip Černý
24. 04. 2012 v 18:02

Je to tak jak říkáte. Jestli se to bude hodit někomu, kdo má sílu přesvědčit někoho, že stavět nulové domy je dobrý nápad, tak se prostě budou muset stavět. Stále ale doufám v určitou dávku zdravého rozumu. Nemám problém s tím, že se budou stavět nulové domy, jen si myslím že rok 2020 je moc brzy na to, aby to bylo efektivní a rentabilní.

Hodnocení příspěvku:

10-3

Petr Svoboda
19. 04. 2012 v 6:33

Co se týče definice: téměř nulová spotřeba energie, tak bych se nebál, že by se z toho nedalo nějak šikovně vybruslit. Teď jde spíš o to, jestli se ta nulová spotřeba energie bude nebo nebude hodit někomu do krámu.

Hodnocení příspěvku:

15-7


ZOBRAZIT DALŠÍ DISKUSE

Zvažte prosím deaktivaci AdBlocku pro tento web.

Přístup k obsahu tohoto portálu je zdarma. Naším zdrojem příjmu je totiž bannerová reklama.

Používáním systému AdBlock nás připravujete o finanční zdroje, bez kterých nebudeme schopni portál nadále provozovat.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonu ruky na červené značce a zvolte 'Nespouštět na stránkách na této doméně'. Děkujeme!

PŘEČETL JSEM A CHCI PŘEJÍT NA PORTÁL