HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Diskuze na téma: Celoroční mobilní domy plní díru na trhu

Před vložením Vašeho příspěvku doporučujeme se přihlásit. Pokud ještě nemáte účet, můžete se zdarma zaregistrovat. Komerční příspěvky nejsou dovoleny.


PŘEJÍT NA ČLÁNEKDALŠÍ DISKUSE

ZRUŠIT REAKCI

Text Vašeho příspěvku
Vaše jméno
Napište slovo dřevostavitel
ODESLAT


UživatelPříspěvek

Klárka
(nepřihlášený)
20. 09. 2022 v 16:59

Kdyby bylo možné si vzít domeček i tam, kde jsou přírodní jezírka, tak by to bylo geniální. Mám totiž ještě z odkaz schovanou z rodinného baráku filtraci ne jezírka a tak bych ji aspoň využila. Teď bydlíme v bytě a to není ono. Chci zase vypadnout někam do přírody!

Hodnocení příspěvku:

00

Hana
(nepřihlášený)
07. 09. 2022 v 8:25

To se v této době ani nedivím, při těch cenách stavebního materiálu je to velmi dobrá volba. Věřím, že potom zbudou finance i na doladění exteriéru, což stojí také nemalé peníze a úsilí. My bydlíme v bytě, ale nad mobilním domem uvažujeme, přece jen bydlet někde v zeleni je lepší než mezi paneláky, už jsme se dívali i na sauny na míru odkaz , to by se mi v domečku moc líbilo.

Hodnocení příspěvku:

00

Eva
(nepřihlášený)
31. 08. 2022 v 11:23

Celoroční domy jsou podle mě velmi dobrá věc. Ale není to nic, co by na trhu už nebylo delší dobu. Tedy alespoň co se České republiky týče, tak se domnívám, že nejde o nic převratného. Ale to bych se zase opakovala. Já v celoročním domu bydlím a jsem ráda, že se s ním dá manipulovat stejně jako s odkaz repasovaným notebookem, který jsem dostala jako odstupné v práci na práci na volné noze v zahraničí.

Hodnocení příspěvku:

00

Hanka
(nepřihlášený)
02. 08. 2022 v 11:51

Za mě jsou celoroční mobilní domy dobrou alternativou rozumného bydlení za slušné peníze. My tedy máme postavený klasický dům, ale třeba rodiče se chtěli na důchod přestěhovat někam na vesnici, byt ve městě prodali, koupili si hezký pozemek a pořídili mobilní domek odkaz a jsou moc spokojeni, v klidu si pěstují zeleninu, starají se o zahrádku, po tom vždy toužili.

Hodnocení příspěvku:

00


ZOBRAZIT DALŠÍ DISKUSE